Druskininkuose įvyko Gatvės muzikos diena

muzik1-28782-s500x375-s500x375

muzik4-28781-s500x666-s500x666Gatvės muzikos diena šeštadienį, gegužės 18 dieną, atkeliavo ir skambiomis natomis užpildė Druskininkus. Muzikantai rodė pasirodymus. Kaip ir buvo žadėta, įvairiais muzikos stiliais suskambėjo netikėtos kurorto erdvės: viešbučio „Flores“ žiemos sodas svečius pasitiks pianino garsais, Vijūnėlės parke visus džiugino fantastiška saksofono muzika, K. Dineikos Sveikatingumo parke klausytojų laukė gyvo garso grupė „Tiesiog gyvai“, pasiruošusi išjudinti visus, ekskursiniame laivelyje Nemune, buvo galimybė pasiklausyti saksofono muzikos, prie viešbučio „Simpatija“ galima buvo mėgautis jaunųjų akordeonininkų pasirodymu bei subtiliais gitaros garsais, kavinės „Velvetti“ prieigose buvo proga išgirsti jaunųjų pūtikų bei profesionalaus roko muzikanto pasirodymus, Pramogų aikštėje puikią nuotaiką kūrė pučiamųjų kvartetas, o pačių drąsiausių laukė Jaunimo užimtumo centro kolektyvas su karaokės programa.

Muzikos gurmanų laukta prie Lynų keltuvų įėjimo, ten buvo galimybė paklausyti talentingojo vokalo perkusininko pasirodymo, o Druskininkų kurorto svečius, nusprendusius miestą pamatyti, leidžiantis į apžvalginę ekskursiją traukinuku, savo dainomis džiugino duetas.

Gydyklų parke, netoli grojančio fontano, buvo galima persikelti į XIX amžių, ten laukė Druskininkų gidų grupės meninė kompozicija šių metų Gatvės muzikos dienos „Pamatyk muziką“ tema.

Druskininkų sav. informacija

Taip pat skaitykite...