Mielieji, kaip ir kasmet kviečiame į Druskininkų kurorto šventės „Druskininkai Rock‘n‘Roll ritmu“ teatralizuotą eiseną !!

sv-28378-s500x110-s500x110

Gegužės 31 – birželio 2 d. vyks įspūdingiausias kurorto renginys – Kurorto šventė. Šiemetis renginys, skirtas kurorto 225-ajam jubiliejui, bus ypač spalvingas ir ryškus. Ypatingo dėmesio kiekvienais metais sulaukianti tradicinė teatralizuota eisena šiemet – pašėlusio Rock‘N‘Roll ritmu.

Kviečiame Druskininkuose veikiančias įmones, įstaigas, nevyriausybines jaunimo, senjorų, menininkų organizacijas, moterų, sporto, verslo klubus ruoštis šventinėje eisenoje. Tikimės, jog eisenos dalyviai pasitelks vaizduotę ir pavers ją nepakartojamu reginiu, kaip ir kasmet prikaustančiu gausybės žiūrovų žvilgsnius.

Maloniai prašome eisenoje transportą naudoti tik kaip atributą – būtinai dekoruotą ir techniškai tvarkingą.

Pasitarti, pateikti pasiūlymus ar užsiregistruoti dalyvauti eisenoje galima jau dabar telefonais: 8 313 53122, +370 650 35660, el. paštu: rezisierius@druskininkukulturoscentras.lt.

Susitikimas dėl teatralizuotos eisenos vyks gegužės 2 d., 10.00, adresu Vasario 16-osios g. 7, didžiojoje salėje (II aukštas).

Kviečiame ir Jūsų kolektyvą aktyviai dalyvauti šventinėje eisenoje. Tikimės, kad Jūsų kolona bus linksma, spalvinga, išradingai atspindinti įmonės veiklą bei šventės temą!!!

Druskininkų sav. informacija

Taip pat skaitykite...