Šv. Patriko diena Druskininkuose

7-26726-s500x550-s500x550

7-26726-s500x550-s500x550

Nors šv. Patriko diena yra kasmetė airiška šventė, pasaulyje daugėja ir kitų tautų švenčiančių šią dieną. Sveikatingumo ir pramogų oazė Druskininkai šiais metais prie jų prisijungė ir kvietė visus ta proga apsilankyti kurorte kovo 16 d. Kadangi tradiciškai nuo šios šventės yra neatskiriama žalia spalva – mieste buvo gausybė veiklų ir vietų, kur buvo galima pasidžiaugti šia spalva, visų pasiilgta po baltos ir pilkos žiemos.

Žalios veiklos mieste tęsėsi nuo ryto iki vėlaus vakaro. Šventė prasidėjo rytine mankšta K. Dineikos Sveikatingumo parke. Antroje dienos pusėje Sveikatinimo ir poilsio centras “Aqua”, kuris savo architektūra primena šv. Patriko dienos simbolį – trilapį dobilą kvietė į airiško kino seansą ir atidarytą J. Joyce, įžymaus airių rašytojo, biografijos parodą. “Flores” žiemos sode, šalia žaliai nudažyto krioklio ir baseino, buvo galima pasivaišinti tradiciniu airišku gėrimu – karštomis obuolių sultimis. 

Sutemus vėl pakviesta sportuoti – visų laukta žaliajame naktiniame bėgime.

Žalia spalva nušvito lynų keltuvų įlaipinimo stotelė, centro “Aqua” bokšto lazeris ir muzikinis baseinas, Druskininkų gydyklų pagrindinis įėjimas ir kiti kurorto objektai.

Renginio organizatoriai: Druskininkų savivaldybė, Druskininkų kultūros centras, Druskininkų Visuomenės sveikatos biuras, Sveikatinimo ir poilsio centras “Aqua”.

 

Taip pat skaitykite...