Piliakalnio progimnazijos mokiniai su svečiais iš užsienio Muzikos mokykloje klausėsi liaudiškos muzikos koncerto

  • IMG_8331.JPG
  • IMG_8353 (2).JPG
  • IMG_8356 (2).JPG

Tarptautiniai projektai suteikia galimybę užmegzti naujus ryšius su kitomis Europos ir viso pasaulio mokyklomis, atveria bendradarbiavimo ir naujų idėjų kelius. Kovo 13 d. „Erasmus+“ mokinių mainų projekto „Mūsų praeitis yra mūsų ateitis“ Nr. 2018-1-NL01-KA229-038869_2 dalyviai – Alytaus Piliakalnio progimnazijos mokiniai ir mokytojai kartu su svečiais iš Danijos, Olandijos ir Ispanijos viešėjo Alytaus muzikos mokykloje. Muzikos mokykla šiuo metu taip pat vykdo tarptautinį „Nordplus“ suaugusiųjų švietimo projektą „Learning is attractive: read and sing!“ Nr. NPAD-2018/10217 bei planuoja sekančius projektus.

Muzikos mokyklos mokytojai ir mokiniai šiltai priėmė svečius – surengė jiems koncertą. Jame skambėjo Alytaus krašto kompozitoriaus Juozo Karpavičiaus, Marijaus Sūdžiaus ir kitų žymių kompozitorių kūriniai bei lietuvių liaudies dainos. Mokiniai, pasipuošę tautiniais drabužiais, džiugino klausytojus nuotaikingais muzikiniais kūriniais. Paklausę lietuviškų dainų, pasigrožėję atnaujintomis, moderniomis Alytaus muzikos mokyklos patalpomis, svečiai padėkojo visai mokyklos bendruomenei už tokį šiltą priėmimą ir nuostabų koncertą.

Džiugu, kad svečiams iš užsienio įdomu susipažinti su lietuviška muzika, papročiais, nacionaliniais drabužiais. Visada smagu sulaukti smalsių, kupinų geros nuotaikos svečių tiek iš aplinkinių mokyklų, tiek ir iš tolimesnių šalių.

Alytaus muzikos mokyklos informacija

Taip pat skaitykite...