Lietuvos aerobinės gimnastikos varžybos – 500 sportininkų ir 205 medaliai!

  • Nr 8
  • Nr 9
  • Nr. 1
  • Nr. 6
  • Nr.2
  • Nr.3
  • NR.4
  • Nr.10

Padėka ir džiaugsmas dėl aerobinės gimnastikos varžybų Alytuje

Vasario 24 d. Alytaus sporto ir rekreacijos centre įvyko 2019 metų atviras Alytaus miesto aerobinės gimnastikos čempionatas ASRC taurei laimėti ir 2019 metų Lietuvos aerobinės gimnastikos nacionalinės lygos čempionatas.

Iškilmingame varžybų atidaryme sveikinimo žodį tarė Lietuvos aerobinės gimnastikos federacijos prezidentė Roma Aleksandravičienė, įteikė padėkas Alytaus sporto ir rekreacijos centro direktoriui Tomui Stupuriui, Alytaus miesto savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotojui Adomui Andrušaičiui, SSK „ŠaulėGYM“ prezidentei Gitanai Vitkauskienei ir Alytaus SRC  ir SSK „ŠaulėGYM“ trenerei varžybų direktorei Loretai Spitrytei už pagalbą organizuojant šiuos čempionatus.

Federacijos prezidentė džiaugėsi, jog aerobinės gimnastikos čempionatai jau ketvirtus metus iš eilės vyksta Alytuje ir iškilmingai paskelbė varžybų atidarymą.

Sportininkų, komandų ir medalių gausa

Varžybose dalyvavo per 500 sportininkų, 27 komandos iš Kauno, Kauno rajonų, Klaipėdos, Visagino, Molėtų, Alytaus, Prienų, Jonavos, Visagino, Lazdijų ir Veisiejų.

ASRC „ŠaulėGYM“ komandai atstovavo 39 sportininkės, treniruojamos Loretos Spitrytės.

Varžybų metu sportininkai varžėsi vaikų, jaunučių, jaunių, jaunimo ir suaugusiųjų amžiaus grupėse, vienetų, mišrių porų, trejetų, penketų bei šokio aerobikos rungtyse.

Varžybinius pratimus vertino 17 teisėjų, sudarančių 2 teisėjų brigadas. Dalyviai buvo vertinami pagal privalomosios programos atlikimą, sudėtingumo elementus, meistriškumą, artistiškumą ir aikštelės ploto panaudojimą.

Apdovanojimų ceremonijos metų buvo išdalinti 205 medaliai prizininkams ir ASRC įsteigtos taurės sportininkams, kurie savo amžiaus grupėje pasiekė aukščiausią rezultatą.

ASRC „ŠaulėGYM“ varžybiniai rezultatai

I vieta – V1 GR Patricija Rulytė, Samanta Ruminaitė, Vanesa Kerevičiūtė, Aleksandra Mikelaitytė, Kotryna Banytė

III vieta – J1 GR Agota Bytautaitė, Miglė Stepanavičiūtė, Paulina Senūtaitė, Vaiva Danisevičiūtė, Kamilė Urbanavičiūtė

I vieta – J2 AD Kamilė Klimaitė, Ugnė Baliūnaitė, Ieva Valaikaitė, Greta Mališauskaitė, Smiltė Babiliūtė, Viltė Verseckaitė

Komandos trenerė: Loreta Spitrytė

SSK „Šaulė GYM“ inf.

Taip pat skaitykite...