Atidarytas šiaurietiškojo ėjimo žiemos sezonas

visuom-sveik1-23679-s500x333

Druskininkų savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kartu su Lietuvos šiaurietiškojo ėjimo asociacija gruodžio 1 d. organizavo jau tradicija tapusį, šiaurietiškojo ėjimo žiemos sezono atidarymą. Druskininkų K. Dineikos sveikatingumo parke  susibūrė apie 400 šiaurietiškojo ėjimo entuziastų iš visos Lietuvos.

Renginio pradžioje visus susirinkusiuosius pasveikino Lietuvos šiaurietiškojo ėjimo asociacijos prezidentė Irena Gudiškienė, kuri linkėjo pajusti judėjimo laisvę einant šiaurietiškojo ėjimo takais. Sveikinimo žodį tarė Druskininkų savivaldybės mero pavaduotojas Linas Urmanavičius. Jis savo kalboje pabrėžė, kad visi atvykę į šiaurietiškojo ėjimo žiemos sezono atidarymą susipažintų ne tik su puikiais šiaurietiškojo ėjimo takais, bet  atrastų ir kitus kurorto teikiamus malonumus. Druskininkų savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorė Inga Kostina sveikindama susirinkusiuosius linkėjo išlikti sveikiems. Pasibaigus sveikinimo kalboms buvo apdovanota organizacija, kuri į renginį atvežė daugiausiai žygeivių.

Prieš pasileidžiant į žygį buvo atlikta neįprasta mankšta – šokis su šiaurietiškojo ėjimo lazdomis, o vėliau – žygeiviai su profesionaliais šiaurietiško ėjimo instruktoriais įveikė 6 arba 9 kilometrų trasas. Kvėpuodami gaiviu, pušimis kvepiančiu oru, grožėdamiesi laukine gamta, Ratnyčėlės krantais, žygio dalyviai dalijosi patyrimais bei išgyvenamais pojūčiais, kuriuos suteikė gražūs vaizdai.

Pasivaikščioti šiaurietiškai buvo siūloma net neturintiems tam skirtų lazdų – jas organizatoriai davė visiems, norėjusiems dalyvauti žygyje. Taip pat renginio metu vyko šiaurietiškojo ėjimo mokymai ir trumpasis žygis pradedantiesiems žingsniuotojams.

Po žygio visi dalyviai Druskininkų K. Dineikos sveikatingumo parke šildėsi prie laužo, vaišinosi karšta žolelių arbata, dalijosi įspūdžiais. Šiaurietiškojo ėjimo instruktoriams buvo įteikti kvalifikacijos kėlimo pažymėjimai bei padėkos tiems, kurie  prisidėjo prie šio renginio organizavimo.

Druskininkų savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kartu su Lietuvos šiaurietiškojo ėjimo asociacija dėkoja Druskininkų sveikatinimo ir poilsio centrui AQUA, Druskininkų turizmo ir verslo centrui, Druskininkų paslaugų ūkiui, Alytaus vyriausiojo policijos komisariato Druskininkų policijos komisariatui prisidėjusiems prie šio renginio bei visiems renginio dalyviams už aktyviai praleistą laiką.

Visuomenės sveikatos biuro informacija ir nuotrauka

Taip pat skaitykite...