Šventiniu laikotarpiu prekybininkai kviečiami prekiauti Rotušės aikštėje

Mugė

Gruodžio 1 d., belaukiant šventinių Alytaus mieto eglutės žiburių įžiebimo, susirinkusiems sušalti neleis karštos kavos ar arbatos puodelis, o mažuosius šventės dalyvius pradžiugins vafliai ir kiti gardumynai.

Kava, arbata, vafliais ir įvairiausiais saldumynais Rotušės aikštėje prekiaus prekybininkai. Čia taip pat galėsite įsigyti keramikos dirbinių, kalėdinių vainikų, žaislų.

Pasak Alytaus miesto savivaldybės administracijos Turto valdymo ir verslo skyriaus vyriausiosios specialistės Rasos Abramavičiūtės,  savivaldybė jau yra išdavusi 7 prekybos leidimus ir yra sulaukusi dar daugiau nei 10 prašymų leisti prekiauti Eglutės įžiebimo šventės metu.

Prekiauti įvairiais gardumynais, kava, arbata, šventinėmis dekoracijomis, suvenyrais ir kita šventine atributika alytiškiai kviečiami visą gruodžio mėnesį – savaitgalio dienomis, kuomet Rotušės aikštėje vyks susitikimai su Kalėdų Seneliu, arba bet kuriuo kitu patogiu metu.

Tad jeigu šventinu laikotarpiu norite prekiauti, užsukite į Alytaus miesto savivaldybės priimamąjį ir parašykite prašymą išduoti prekybos leidimą. Jis išduodamas nemokamai. Tad jums beliks Valstybinėje mokesčių inspekcijoje išsiimti verslo liudijimą ir gavus visus reikiamus dokumentus pradėti prekybą. Jeigu turite klausimų, kreipkitės į Turto valdymo ir verslo skyriaus specialistus tel. (8 315) 55 139 arba el. paštu rasa.abramaviciute@alytus.lt

Kurkime Alytaus šventinę nuotaiką kartu!

Viešųjų ir užsienio ryšių skyriaus informacija

Taip pat skaitykite...