Sutvarkyta piktavalių nuniokota skulptūra „Rauda“ ir informaciniai kultūros paveldo atminimo ženklai

Paminklas (1)

Piktavaliams užkliuvo Ulonų gatvėje esanti Antrojo pasaulinio karo Sovietų Sąjungos karių palaidojimo vietoje stovinti paminklinė skulptūra „Rauda“ ir informaciniai kultūros paveldo atminimo ženklai – skulptūra  išpiešta grafičiais, o  ženklai  apgadinti. Nuniokoti kultūros paveldo objektai nedelsiant  buvo sutvarkyti.

„Apmaudu, kai  pasirenkama  tokia pokštavimo, pasilinksminimo ar laiko praleidimo forma. Vargu, ar savo namuose taip elgiamės. Labai kviečiu visus būti savo miesto šeimininkais ir į mūsų bendrą turtą žiūrėti kaip į savo, paklausti savęs – ar elgčiausi savo namuose taip?“ – teigia Alytaus miesto savivaldybės mero pavaduotoja Valė Gibienė.   

Spalio  mėnesio pradžioje Alytaus miesto savivaldybės administracijos Kultūros skyriaus specialistams pastebėjus, kad piktavaliai nuniokojo kultūros paveldo objektus, apie tai raštu buvo informuotas Kultūros paveldo departamentas prie Kultūros ministerijos ir Alytaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas. Nedelsiant buvo imtasi piktavalių nuniokotos vietos tvarkymo darbų – UAB „Vidurys“ darbuotojai nuvalė grafičius, o  MB „Žemelda“ suklijavo  informacinius kultūros paveldo atminimo ženklus. Alytaus miesto savivaldybei piktavalių darbai atsiejo nemenką sumą – 556,85 Eur. 

Viešųjų ir užsienio ryšių skyriaus informacija

Taip pat skaitykite...