Pirmą kartą surengta „Arbatos ir šviečiančių moliūgų“ šventė

IMG-3943-22415-s500x333-s500x333-s500x333

Praėjusį savaitgalį druskininkiečius bei miesto svečius džiugino kurorto centre surengta „Arbatos ir šviečiančių moliūgų“ šventė. Pirmą kartą Druskininkų savivaldybė pakvietė savivaldybės teritorijoje esančias įstaigas, įmones, organizacijas ir bendruomenes kartu puošti Muzikinio fontano aplinką moliūgais ir sukurti šventinę nuotaiką. Moliūgų skaptavimo paslapčių ir technikos visi norintieji galėjo išmokti dirbtuvėlėse, įrengtose šalia M. K. Čiurlionio skulptūros.

Įvairaus dydžio ir  įdomių skaptavimo formų moliūgus pristatė švietimo, maitinimo, turizmo, kitų įstaigų bei įmonių atstovai.  Net 50 originaliai dekoruotų moliūgų sulaukė didelio gyventojų ir miesto svečių susidomėjimo. Šventėje buvo vaišinama ekologiška arbata, degustuojamas medus bei kiti ekologiški skanėstai. Šventė neapsiribojo tik kurorto centru, vakaro tematiką ir šiltą atmosferą taip pat kūrė turizmo objektai, kurie savo interjerą dekoravo šviečiančiais moliūgais ir kita atributika. Savo svečius kvietė sušilti ir vaišino arbata, kavinės ir restoranai siūlė specialius patiekalus iš moliūgų. 

Pirmą kartą surengta šventė sulaukė didelio gyventojų bei miesto svečių susidomėjimo, todėl tikimasi, kad  ateityje ji taps gražia tradicija, kuri kasmet sulauks dar daugiau  dalyvių ir lankytojų.

Mero pavaduotojas L. Urmanavičius džiaugėsi nauja, originalia ir sėkmingai įvykusia švente. „Tikimės, kad ateityje bendromis pastangomis ši moliūgų šventė taps tradicine švente visai šeimai, kuri kiekvienais metais dalyvauti įtrauks vis daugiau bendruomenės narių“.

Druskininkų sav. informacija

Straipsniui panaudotos Igno Lazausko nuotraukos.

Visą šventės nuotraukų galeriją galite peržiūrėti čia.

Taip pat skaitykite...