Sveikiname konkurso „Būk Druskininkų ambasadorius“ laimėtojus

Untitled-collage-22187-s500x500

Untitled-collage-22187-s500x500

Rugsėjo pabaigoje Druskininkų savivaldybė pakvietė druskininkiečius įamžinti savo miestą taip, kad kiekvienas norėtų į jį atvykti ir dalyvauti nuotraukų konkurse „Būk Druskininkų ambasadorius“. Konkurso laimėtojai buvo paskelbti spalio 13 dieną vykusioje šventėje „Mūsų savivaldos diena“. Iš viso konkurse dalyvavo 50 dalyvių, jie atsiuntė 452 nuotraukas.  Tikimės, kad geriausios nuotraukos ateityje bus panaudotos reprezentuojant Druskininkus.

Didžiąją dalį nuotraukų konkursui atsiuntė druskininkiečiai, kurie savo nuotraukose įamžino gražiausias, kurortą reprezentuojančias vietas ir objektus. Konkurse dalyvavo ir kurorto svečiai iš Vilniaus, Kauno, Lazdijų, Marijampolės, Joniškio.

Konkurso nugalėtojais tapo Justinas Šeibokas, Ieva ir Marius Dovidauskai, Ignas Lazauskas, Justinas Jakavonis, Ieva Meškovaitė, Kęstutis Liutkus. Nugalėtojams įteikti viešbučio „Europa Royal“, restorano „Kolonada“ ir Druskininkų sveikatinimo ir poilsio centro Aqua dovanų kuponai.

Visas konkursui „Būk Druskininkų ambasadorius“ atsiųstas nuotraukas galite peržiūrėti Druskininkų savivaldybės socialinio tinklo Facebook paskyroje.

Dėkojame visiems konkurso dalyviams  bei kviečiame sekti Druskininkų savivaldybės naujienas ir ateityje dalyvauti kituose konkursuose.

Druskininkų miesto sav. informacija

Taip pat skaitykite...