Rekonstruojamas Ūdrijos gatvės pėsčiųjų takas

sdr
sdr

Pradėtas rekonstruoti Ūdrijos gatvės takas, kuriuo Likiškių seniūnaitijos gyventojai kasdien eidavo į darbą, mokyklą ar parduotuvę. Tiesiant asfaltbetonio dangą, jis bus pritaikytas pėstiesiems ir dviratininkams, taip pat žmonėms su specialiais poreikiais.

Pėsčiųjų takas Ūdrijos gatvėje įrengtas jau daugiau kaip prieš 25 metus. Takas buvo prastos būklės, danga nusidėvėjusi, dažnai semiama lietaus ir jame nebuvo dviračių zonos. Apie reikalingą šio tako rekonstrukciją gyventojai užsimindavo susitikimų metu.

Rekonstrukcijos metu ne tik bus atnaujinta asfaltbetonio danga, praplatintas takas, bet ir sutvarkytos pakraščių žaliosios zonos, įrengtas apšvietimas bei kelios poilsio aikštelės su suoliukais ir šiukšliadėžėmis. Renovuojamo tako ilgis sieks 667 metrus, plotis – 2,5 metro.

Šio tako rekonstrukcijai skirta daugiau kaip 192 tūkst. eurų.

Alytuje kasmet vis daugiau dėmesio skiriama viešųjų erdvių tvarkymui bei pėsčiųjų ir dviračių takų tinklų plėtrai, rekonstruojami bei neįgaliųjų poreikiams pritaikomi seniau įrengti takai. Artimiausiu metu planuojama įrengti ir rekonstruoti pėsčiųjų, dviračių takus ir šaligatvius Pirmajame Alytuje ir centre, remontuoti gyvenamųjų rajonų šaligatvius.

Viešųjų ir užsienio ryšių skyriaus informacija

Taip pat skaitykite...