Prie Dailidės ežerėlio – ir disko metimo sektorius, ir tinklinio aikštelės

cof
cof

Dėl japoniško sodo įkūrimo neplanuojama naikinti nei disko metimo sektoriaus, nei tinklinio aikštelių. „Tokie gandai ir sportininkų gąsdinimas yra nepagrįsti“, – teigia savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Vilija Ramanauskienė. – Artėjant rinkimams visuomenę pasiekia vis daugiau netikrų naujienų, kurias kursto vietiniai politikai, stengdamiesi gauti dėmesio. Planų naikinti nei vieną iš sporto objektų nėra.“

Prie Mažosios Dailidės bus kuriamas japoniškas sodas, tačiau šioje vis daugiau pramogų alytiškiams teikiančioje erdvėje išsiteks visi. Kad disko metimo sektorius ir tinklinio aikštelė bus išsaugota esamoje teritorijoje, nuspręsta jau senokai ir su sportininkais derinama konkreti vieta. Baigus žemėtvarkos procesus, čia bus galima įrengti ilgai lauktas tribūnas, sutvarkyti privažiavimo kelią.

Trečiadienį į darbo susitikimą prie Mažosios Dailidės Miesto ūkio skyriaus specialistai pakvietė tinklinio ir disko metimo sporto atstovus, norėdami su jais aptarti tinkamiausią vietą. Tačiau prie susitikimo prisijungus politikams, buvo paskleista žmones klaidinanti informacija.

Viešųjų ir užsienio ryšių skyriaus informacija

Taip pat skaitykite...