Socialinio taksi diena Alytuje

42743414_106845310219020_7848922475671846912_n

Socialinio taksi komanda džiaugiasi pranešdama, kad  atvyksta į Alytų! Spalio 3 diena visus kviečiame Alytaus Rotušės aikštėje iš arti susipažinti su Socialiniu taksi. Renginio metu sužinosite kokios ir kaip teikiamos paslaugas, taip pat, galėsite Socialinio taksi teikiamas paslaugas išbandyti praktiškai.

Taip pat, turėsite galimybe sudalyvauti anketoje, kuri padės išsiaiškinti Socialinio taksi poreikį Alytaus mieste.

Socialinis taksi – tai pavėžėjimo ir palydėjimo paslauga žmonėms su negalia. Socialinio taksi paslaugos yra orientuotos į individualius žmogaus poreikius, su Socialiniu taksi galima keliauti į darbą, įvairias organizacijas, ligoninę, universitetą, kiną, teatrą, parduotuvę, parką, susitikimą ir kt.

Socialinis taksi nėra vien tik negalią turinčių žmonių pavėžėjimas, tačiau tai ir pagalba išeinant iš namų į automobilį, daiktų nunešimas, įsodinimas ir palyda. Viskas, kas užtikrina žmogaus turinčio negalią savarankiškumą ir nepriklausomybę nuo kitų žmonių, giminaičių. Jei gyvenate nepritaikytame pastate, Socialinio taksi darbuotojai Jums padės nusileisti ir saugiai patekti į automobilį. Socialinis taksi dirba visą parą ir teikia paslaugas automobiliu techniškai pritaikytu žmonėms su negalia. Paslaugas labai lengva užsisakyti www.socialinistaksi.lt arba paskambinus Socialinio taksi operatorei kuri padeda padaryti Jums norimą užsakymą.

Svarbi informacija

Socialinis taksi žmonėms su negalia padės atvykti į renginį visiškai nemokamai (nukėlimas/pakėlimas laiptais, daiktų nunešimas, palyda, įsodinimas į automobilį)!  Kviečiame registruotis telefonu: +37068744001.

Kristina Dūdonytė

Taip pat skaitykite...