Alytaus sveikuoliai pradėjo BEACTIVE renginių maratoną

Puikios nuotaikos užtaisas suteikia sparnus-

Šėlionės vandenyje, „Nirvana Fitnes“ treniruotė su Gerda Vencevičiūte, rudens gėrybių vaišės ir puiki nuotaika ankstyvą rytą privertusi išskleisti sparnus ir pakilti nuo žemės – štai taip Alytaus sveikuoliai pradėjo visą savaitę truksiantį BEACTIVE renginių maratoną.

Europos sporto savaitė, skatinanti sportą ir fizinį aktyvumą, organizuojama Europos Sąjungos komisijos iniciatyva nuo 2015 m. Šia iniciatyva siekiama, kad daugiau žmonių sportuotų ir būtų fiziškai aktyvūs, o taip pat suprastų sporto ir fizinio aktyvumo naudą. Šiais metais savaitė skirta senjorams ir ne tik, nepriklausomai nuo socialinės padėties ar sportiškumo lygio. Savaitės renginiai suburia eilinius žmones, valdžios institucijas, sportinius judėjimus, pilietinės visuomenės organizacijas ir verslininkus, įkvepia ir atveria europiečiams daugiau galimybių reguliariai sportuoti ir mankštintis.

Alytaus sveikuolių klubas „Ryžtas“ ir Alytaus miesto visuomenės sveikatos biuras aktyviai prisideda prie Europos sporto savaitės renginių. Rugsėjo 24 d. 17.30 val. alytiškiai kviečiami į nemokamą užsiėmimą Alytaus miesto visuomenės sveikatos biure, „Savimasažas – priešnuodis senėjimo procesui“, kurį ves Lietuvos sveikuolių sąjungos viceprezidentė Lukrecija Augustaitytė. Kiekvieną Europos sporto savaitės ankstyvą rytą nuo 7.00 val. alytiškiai kviečiami prie mažosios Dailidės ežerėlio, mankštai ir grūdinimosi procedūroms su klubo vadove Jūrate Marčiulaitiene ir kineziterapiaute Gerda Vencevičiūte.

Alytaus sveikuolių klubo „Ryžtas“ informacija ir nuotr.

Taip pat skaitykite...