Tarptautinės turizmo dienos proga Druskininkai išdalins įspūdingus prizus

turizmas-logo-21811-s500x235-s500x235

Metinis AQUA parko abonementas, nepamirštamas savaitgalis dviem Eglės sanatorijoje Druskininkuose, SPA ir grožio procedūros, apsilankymai pirčių ir baseinų kompleksuose, romantiškos vakarienės, Donato Montvydo koncertas – šiuos ir dar daugiau prizų Druskininkai išdalins tiems, kurie paskutinį rugsėjo savaitgalį atvyks į kurortą ir dalyvaus antrus metus iš eilės Pasaulinės turizmo dienos proga rengiamoje Turizmo gurmanų fiestoje bei specialiai tam surengtame žaidime.

„Turizmo gurmanai į Druskininkus!“ – tokiu šūkiu visus pasitinkantis didžiausias ir populiariausias šalies kurortas šiais metais tikrai nustebins. Rugsėjo 27-30 dienomis Druskininkuose šurmuliuos renginiai, skambės muzikos ritmai, vyks atrakcijos mažiesiems, lauks kulinarijos, amatų ir tautodailės mugė, Liucina Rimgailė pristatys komandos „Liu desertinė“ desertus ir emocijas, Vytaras Radzevičius pristatys savo kūrybą, Kulinarinių knygų ir tinklaraščio sezoninevirtuve.lt autorė Renata Ničajienė pasakos skanias rudens istorijas apie saldžius pyragus su daržovėmis iš naujosios savo knygos „Sezoninių skanumynų istorijos“. Vyks pyragų ir tortų su įvairiomis daržovėmis degustacija.

Turizmo gurmanams skirti Druskininkų žemėlapiai rugsėjo mėnesį pasirodys laikraščiuose „Lietuvos rytas“, „Kauno diena“, „Vilniaus diena“ ir „Klaipėda“ bei bus dalinami populiariausiuose kurorto objektuose. Žemėlapiuose bus pažymėtos vietos, kurias aplankę druskininkiečiai ir kurorto svečiai galės gauti specialius lipdukus ir taps žaidimo dalyviais, pretenduojančiais laimėti puikius prizus. Žaidimo nugalėtojai paaiškės rugsėjo 29 dieną turizmo gurmanų dūzgėse Snow Arenoje. Dūzgėse turizmo šventės dalyvių lauks Donatas Montvydas, DJ Simona Bandita ir vakaro vedėjas Orijus Gasanovas. Tie, kurie dalyvaus specialiai Turizmo gurmanų fiestai skirtame žaidime, į šį koncertą galės patekti nemokamai. Daugiau informacijos apie organizuojamą žaidimą rasite čia

„Druskininkai – Lietuvos turizmo sostinė. Džiaugiamės kasmet augančiais turistų srautais ir norime padėkoti visiems atvykstantiems. Atsidėkodami tiems, kurie savo poilsiui ir pramogoms renkasi Druskininkus, surengėme Turizmo gurmanų šventę, o populiariausi kurorto objektai paruošė išskirtines dovanas. Laukiame visų atvykstant“,  – sako Druskininkų savivaldybės meras R. Malinauskas.

Renginių programą rasite čia.

Druskininkų sav. informacija

Taip pat skaitykite...