Parodoje – autentišką mūsų šalies dvasią atveriančios nuotraukos

DJI_0231a

Šį rudenį dienos šviesą išvys visiškai naujas Mariaus Jovaišos albumas „Neregėta Lietuva“. Alytaus miesto bendruomenė turės galimybę iš anksto pamatyti būsimo albumo nuotraukas. Nuo rugsėjo 10 iki 21 dienos Jurgio Kunčino viešojoje bibliotekoje (Seirijų g. 2) veiks visiems susidomėjusiems atvira fotografijų paroda, atskleidžianti mūsų šalies unikalumą.

DJI_0231a

Parodai „Neregėta Lietuva“ atrinktos nuotraukos iš trijų būsimojo albumo skyrių. Kraštovaizdžio dalyje įspūdingais oro fotografijos kadrais pristatomi gražiausi miestų ir miestelių, ežerų ir upių vingių, jūros ir kopų vaizdai. „Išmanioji“ dalis skirta mokslinių tyrimų, modernaus dizaino, inovacijų, informacinių technologijų, robotikos, lazerių, optikos ir biotechnologijų veiklai. Į visa tai įterpti meniniai margučių, Užgavėnių kaukių, archeologinių radinių ir kiti nuostabaus Lietuvos paveldo kadrai.

Autentišką mūsų šalies dvasią atveriančios nuotraukos yra vizitinė fotografo, dokumentinių filmų autoriaus, keliautojo Mariaus Jovaišos kortelė, su kuria jis aplankė daugybę tarptautinių parodų. M. Jovaišos nuotraukų parodos buvo surengtos ir pristatytos Australijoje, Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje, Vokietijoje, Ispanijoje, Airijoje, Argentinoje, JAV, Kanadoje ir kitose šalyse.

„Kiekvienas randa savo kelią pažinti gimtąjį kraštą. Kad suprasčiau, kokia nuostabi yra Lietuva, aš turėjau apkeliauti pusę pasaulio. Didžiuojuosi, kad gyvenu tokioje gražioje šalyje, ir norėčiau perduoti šį jausmą savo tautiečiams“ – teigia Marius Jovaiša.

Organizatorių informacija.

Taip pat skaitykite...