Pokyčiai Leipalingyje – sporto aikštynas pasikeis neatpažįstamai

IMG-3285-21465-s500x333

Pokyčių laukiantiems Leipalingio sporto mėgėjams – geros naujienos. Druskininkų savivaldybės administracijos inicijuoto ir jau pradėto įgyvendinti projekto „Leipalingio viešosios erdvės pritaikymas bendruomenės poreikiams“ metu bus atnaujintas Leipalingio sporto aikštynas. Tačiau tai tik viena iš veiklų. Įgyvendinant projektą bus renovuojamos viešosios miestelio erdvės, atnaujinama gatvių danga, įrengiami mažosios architektūros elementai, sodinami medžiai.

„Itin daug dėmesio skiriame kurorte esantiems parkams ir sporto aikštynams, kur druskininkiečiai ir miesto svečiai gali pasimėgauti aktyviu laisvalaikiu: pasimankštinti, pabėgioti, pažaisti. Norėdami tokias pačias sąlygas sudaryti ir Leipalingio gyventojams nusprendėme miestelyje atnaujinti universalų sporto aikštyną“, – apie pradėtą įgyvendinti projektą kalbėjo Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas.

Šiuo metu Leipalingyje jau vyksta sporto aikštyno renovacijos darbai, kuriems pasibaigus miestelyje atsiras erdvė, skirta aktyvaus laisvalaikio praleidimui. Aikštyne bus įrengta futbolo aikštė, bėgimo takai ir lauko treniruoklių aikštelė su stacionaria įranga. Universalus sporto aikštynas bus pritaikytas bendruomenės poreikiams, jame atsiras mažosios architektūros elementai, bus atsodinti aikštyno įrengimo metu iškirsti medžiai.

„Džiaugiuosi, kad jau šį rudenį Leipalingio bendruomenė ir vėl turės vietą, kur galės aktyviai leisti laisvalaikį. Tai ypač aktualu miestelio jaunimui ir mokiniams, kurie paskutiniu metu neturėjo tinkamų sąlygų sportuoti laisvo laiko ir pamokų metu. Jau kurį laiką šiame aikštyne nebuvo atlikti jokie žymesni atnaujinimo darbai, tad neabejoju, kad atnaujintame aikštyne netruks lankytojų“, – sakė Leipalingio seniūnijos seniūnas Antanas Krancevičius.

Druskininkų savivaldybės administracijos įgyvendinamo projekto metu bus sutvarkomos poilsio ir rekreacinės zonos, atnaujinamos kai kurių gatvių ir šaligatvių dangos, tiesiami lietaus nuotekų tinklai, prie ūkininkų turgavietės bus įrengtas lauko tualetas su inžinerinėmis komunikacijomis.

Projektas finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo, Lietuvos valstybės ir Druskininkų savivaldybės biudžeto lėšų. Viso projekto vertė 580 tūkst. eurų, iš jų Druskininkų savivaldybės indėlis – apie 192 tūkst. eurų. Universalų sporto aikštyną planuojama įrengti iki šių metų spalio pabaigos, visas projektas bus baigtas įgyvendinti 2019 vasarą.

Druskininkų sav. informacija

Taip pat skaitykite...