Apdovanoti geriausi abiturientai

Alytaus rajono abiturientams įteikti brandos atestatai, istorinės Lietuvos vėliavos, o už labai gerą mokymąsi – savivaldybės premijos ir mero padėkos. Šiais metais šešias rajono gimnazijas baigė 112 mokinių, gauti devyni šimtukai. Vienas abiturientas gavo tris aukščiausius įvertinimus.
Daugų Vlado Mirono gimnazijos atestatų įteikimo iškilmės vyko su Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataru Vladu Mironu susijusioje Bukaučiškių kaimo koplyčioje.

DSC_0015mm
Kartu su brandos atestatais Alytaus rajono savivaldybė abiturientams dovanojo istorines Lietuvos vėliavas, o trims abiturientams už labai gerą mokymąsi įteiktos premijos po 290 Eur ir mero padėkos raštai. Taip pat skirtos dvi padėkos už labai gerą konkretaus dalyko mokymąsi ir aukščiausią valstybinio brandos egzamino įvertinimą bei viena už labai gerą mokymąsi.
Iš viso 100 balų įvertinti penkių abiturientų laikyti valstybiniai brandos egzaminai, skirti devyni aukščiausi įvertinimai už lietuvių kalbos ir literatūros, anglų kalbos, geografijos, informacinių technologijų valstybinus brandos egzaminus.
Savivaldybės apdovanojimai skirti Butrimonių, Simno, Krokialaukio Tomo Noraus-Naruševičiaus, Daugų Vlado Mirono gimnazijų abiturientams.
Parengta pagal Alytaus rajono savivaldybės informaciją.

Taip pat skaitykite...