Alytuje – pusfinalio dvikova tarp Anglijos ir Vokietijos

Fanu zona Alytuje2

Alytaus sporto mėgėjų laukia dvi lemiamos ir intriguojančios elitinių jaunųjų futbolininkių dvikovos. Penktadienį miesto stadione vyks Europos merginų futbolo čempionato (iki 17 metų, WU17) pusfinalis tarp Anglijos ir Vokietijos, o pirmadienį – dvikova dėl vietos Pasaulio čempionate.

Alytaus stadionas nuo gegužės 9 dienos priemė ketverias čempionato grupių etapo rungtynes. Dabar futbolo aistruoliai galės gyvai išvysti stipriausių žaidėjų lemiamas kovas.

Gegužės 18 d. Alytuje nuo 16 val. 30 min. susikaus garsias tradicijas turinčių futbolo milžinių atstovės – Vokietija ir Anglija. Nugalėtojų titulą ginančios vokietės kol kas žengia be pralaimėjimų, o anglės nusileido tik Ispanijos ekipai. Vis dėlto šių šalių komandų dvikovos sporto aikštėse visuomet principinės, todėl galima tikėtis aršaus mūšio.

Kitame pusfinalyje Marijampolėje žais Ispanija ir Suomija. Pusfinalius pralaimėjusios komandos pirmadienį, gegužės 21 d. keliaus į Alytų – čia laukia rungtynės dėl trečiosios vietos čempionate ir kelialapio į Pasaulio čempionatą.

Kaip jau tapo įprasta, rungtynių dienomis alytiškių taip pat laukia pramogos su atrakcijomis ir prizais. Fanų zona gegužės 18 d. veiks prie Alytaus arenos, o gegužės 21 d. – Rotušės aikštėje. Bilietus į čempionato rungtynes platina „Ticketmarket.lt“.

Pramogos Alytaus bei Šiaulių fanų zonose:
https://www.youtube.com/watch?v=71T309zD1Hc

Taip pat skaitykite...