Šiandieninių mokinių portretas: verslumą derina su žiniomis

zodalyviai2

Įsivaizduokite mokyklą, kurioje pertraukų metu mokiniai iš rankų nepaleidžia ne mobilaus telefono, didžiausios eilės rikiuojasi ne mokyklos valgykloje, o kampe, kuriame stovi rūšiavimo konteineriai. Toks vaizdas jau matomas 252 mokyklose. 8-11 klasių įpročiai keičiasi dėl kelių priežasčių: jiems rūpi gamta, mokyklos ir jų pačių gerovė. Be to, jie žino, kad perdirbus popierių mokyklai gali pasigaminti nemokamų papuošimų, mokymo priemonių ar žaidimų ir tam neišleis nė cento.

Dalyvauja “Žaliojoje olimpiadoje”

Mokyklos dalyvauja “Žaliojoje olimpiadoje”. Per kelis olimpiados mėnesius, mokiniai pasiekė itin gerų rezultatų.  Stiklo, plastiko ir popieriaus surūšiuota tiek, kiek sveria maždaug 16 mėlynųjų banginių – beveik 39 tonos. Dėl atsakingo vandens vartojimo, 12 šeimų visą mėnesį galėtų nemokėti už vandenį. Dar geresnių rezultatų tikimąsi pasiekti “Žaliosios olimpiados” pusfinalio etape. Į jį, pademonstravę geriausias žinias, pateko 72 mokyklų moksleiviai.

Apie “Žaliąją olimpiadą”

 “Žalioji olimpiada” – tai mokinių žingeidumą įvairiais žaidimais, protmūšiais ir kitomis priemonėmis budinanti olimpiada.  “Žaliasis taškas” ir “RV agentūra” ją rengia jau antrus metus. Surūšiuojamų ir perdirbamų atliekų skaičius kasmet tik auga. Gegužės 3 dieną, „Žalioji olimpiada“ atvyksta ir į jūsų regioną, tad kviečiame apsilankyti Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazijoje, Jaunimo g. 8,  Veisiejai. Renginio pradžia – 11 val, dalyvavimas nemokamas.

Organizatorių informacija

 

Taip pat skaitykite...