„Make IT Simple“ Marijampolės regiono MMB mugės nugalėtojai!

DSC_0016(1)

Marijampolė šiais metais paskelbta Lietuvos kultūros sostine. Visą praėjusį savaitgalį ji buvo ir jaunųjų šalies verslininkų sostine – čia jau trečią kartą šurmuliavo respublikinė mokomųjų bendrovių (MMB) mugė, kuri sutraukė daugiau nei trisdešimt jaunųjų verslininkų komandų iš visos šalies. Mokiniai stebino savo idėjomis. Vieni siūlė įsigyti tautinius aksesuarus, antri – įvairius ekologinius dirbinius, treti – unikalius papuošalus ar prietaisus, skirtus automobilių bagažinėms tvarkyti.

Renginyje dalyvavo ir trys Alytaus šv. Benedikto gimnazijos gimnazistų komandos: bendrovės „Make IT Simple“, „Snaks“ ir „VS Beauty“, kurias lydėjo ekonomikos ir verslumo mokytojas Modestas Raudonis.

Alytaus šv. Benedikto gimnazijos jaunųjų verslininkų komanda „Make IT Simple“, šiandien verčiasi mobiliųjų programėlių kūrimu. Nuo vaikystės naujosiomis technologijomis besidomintys šios įmonės vaikinai pastebėjo, kad Lietuvoje yra daug firmų, siūlančių sukurti internetinius puslapius, tačiau mobiliųjų programėlių kūryba užsiima vos viena kita. Supratę, kad tai gali būti jų verslo niša, alytiškiai išsiuntė pasiūlymą Kauno „Žalgirio“ krepšinio klubo administracijai. Ši sutiko bendradarbiauti su jaunuoliais, kurie ir sukūrė komandai mobiliąją aplikaciją. „Apie mūsų darbus žmonės perduoda vieni kitiems iš lūpų į lūpas. Iš pradžių klientams siūlome daug mažesnes nei rinkos kainas. Negalime iš karto užsiprašyti didžiulių sumų. Mums labai svarbu įsitvirtinti rinkoje. Dabar dirbame ties vienos įmonės ir krepšinio komentatoriaus Roberto Petrausko protmūšio programėlėmis“, – pasakojo Emilis Baliukonis.

Mugės metu dalyviai kovojo ne vien dėl 17 skirtingų nominacijų, bet ir dėl geriausios šios MMB mugės bendrovės vardo. Ja tapo Alytaus šv. Benedikto gimnazijos bendrovė „Make IT Simple“, besiverčianti mobiliųjų programėlių kūrimu. Taip pat „Make IT Simple“ komandai įteiktos 3 nominacijos už: „Pelningiausią verslo idėją“, „Inovatyviausią verslo ideją“ ir „Geriausią mugės MMB“.

Video reportažas:

https://www.facebook.com/MarijampolesTelevizija/videos/1771434322879929/

Taip pat skaitykite...