Vandensvydininkai kovos finalo ketvirte

Kovo 17 dieną Elektrėnuose baigėsi Lietuvos vyrų vandensvydžio čempionato antrasis turas, kuriame šešios komandos kovojo dėl patekimo į geriausių komandų ketvertą. Gegužės 4-6 dienomis Alytuje vyks finalinis čempionato turas, kuriame pirmo ir antro turo rezultatų išdavoje teisę kovoti dėl čempionato medalių iškovojo 16 taškų surinkusi Vilniaus „Baltic Amadeus“ komanda, antri su taip pat 16 taškų rikiuojasi Elektrėnų „Žaibo „ vandensvydininkai treti su 14 taškų žengia mūsų miesto „Dzūkijos vandenio“-SRC komanda. Paskutiniai į ketvertuką pateko Kauno plaukimo mokyklos sportininkai antrame ture pralaimėję savo miesto“ KP –Bebro“ komandai. Abi Kauno komandos surinko po 7 taškus, bet dėl geresnio tarpusavio įvarčių santykio

29313370_1246909745412452_4813084615554105344_o

baigiamajame ture miesto garbę gins plaukimo mokyklos atstovai.

Puikiai antrajame čempionato ture kovojo mūsų miesto vandensvydininkai, kurie laimėjo visus turo susitikimus ir iškovojo dešimt taškų iš dešimties galimų. Nugalėję 12-9 Elektrėnų „Žaibą“, 20-5 Kauno „Bebrą“, 19-5 Kauno plaukimo mokyklą, 21-4 Vilniaus miesto sporto centro komandą, ir pateikdami staigmeną 12-11 įveikė, čempionų titulą ginančią, Vilniaus VMSC-„Baltic Amadeus“ komandą. Pagal čempionato nuostatus į finalinį turą komandos atsineša taškus, iškovotus tarp finalinio ketverto komandų, pirmame ir antrame čempionato turuose. Tad baigiamasis turas prasidės „Baltic Amadeus“ ir „Žaibui“ turint po aštuonis, „Dzūkijos vandeniui – SRC turint septynis, o Kauno PM vieną atsineštinį tašką. Tad trys pirmosios komandos turi galimybę kovoti dėl aukščiausios čempionato vietos. 

Taip pat skaitykite...