Vėl veiks Alytaus profesinio rengimo centro neįgaliųjų kepyklėlė

IMG_1448.JPG

Kovo viduryje vėl pradės veikti Alytaus profesinio rengimo centre įsikūrusi neįgaliųjų kepyklėlė. Tad jau netrukus alytiškiai ir vėl galės įsigyti puikių šioje kepyklėlės kepinių – bandelių, keksiukų, sausainių ir kt.

Pasak Alytaus miesto savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vedėjos Sonatos Dumbliauskienės, kepyklėlės veikla buvo pristabdyta nuo praeitų metų gruodžio vidurio. Aktyviai buvo ieškoma finansavimo šaltinių šiai veiklai plėsti. Smagu, kad savivaldybės tarybai pritarus Alytaus miesto užimtumo didinimo 2018 metų programoje buvo nuspręsta subsidijuoti negalią turintiems asmenims laikinas darbo vietas. Todėl iki šių metų pabaigos pirkdami kepyklėlės produkciją prisidėsime prie socialinės iniciatyvos tęstinumo.

Kovo mėnesį kepyklėlėje planuojama įdarbinti tris neįgalius darbuotojus, antrąjį etapą (gegužės mėn.) darbuotojų gretas papildyti dar trimis ir trečiąjį (rugsėjo–spalio mėn.) – dar tris. Neįgalieji kepyklėlėje kiekvieną dieną dirbs po 4 val.

Alytaus profesinio rengimo centre įkurta Neįgaliųjų kepyklėlė pradėjo veikti  2017 m. pavasarį. Čia keptas bandeles su įvairiais priedais, keksiukus ir kitus konditerinius gaminius ne tik dėl patrauklios kainos, bet ir puikaus skonio netrukus pamėgo  daugelis alytiškių.  

Viešųjų ir užsienio ryšių skyriaus informacija

Taip pat skaitykite...