Vienišam vyriškiui padėjo įrengti elektrą

Alytaus rajono Krokialaukio kaimo naujakurys sulaukė visokeriopos seniūnijos pagalbos, įsirengiant elektros įvadą.  Vienišas garbaus amžiaus vyriškis kreipėsi į savivaldybės darbuotojus, nes būstas, kuriame jis įsikūrė, buvo ilgai negyvenamas ir be elektros, o pačiam susitvarkyti reikiamus dokumentus ir įsigyti elektros įvedimui reikalingą įrangą buvo sudėtinga.

elektros-ivadas-24361

„Turbūt visi sutiksime su tuo, kad kiekvienam žmogui jo problemos yra pačios didžiausios ir pačios svarbiausios, kokios kartais jos bepasirodytų aplinkiniams. Todėl Krokialaukio seniūnijoje vadovaujamės tokiu principu, kad kiekvienas žmogus turi teisę būti išklausytas, įsigilinta į jo problemą ir ieškoma pagalbos galimybių“, – sakė Krokialaukio seniūnas Rimas Jarmala.

Seniūnija padėjo gyventojui įsirengti elektrą: pateikė dokumentus, užsakė paslaugą,  elektroniniu būdu sudarė sutartį. Seniūnijos darbuotojai surado ir tarpininkavo su įmonėmis, kurios atliko lauko ir vidaus elektros įvedimo darbus, taip pat surado instaliacijos medžiagų, elektros jungtuką.

„Šiuo metu žmogus jau džiaugiasi savo šviesiais namais, kuriuose sutiks gražiausias metų šventes“ , – džiaugiasi ir seniūnas R. Jarmala.

Krokialaukio seniūnijos informacija.

Taip pat skaitykite...