Miškininkai tradiciškai dalins eglių šakas ir kvies parsinešti Kalėdas į savo namus

egles_saka_wikipedia

Generalinės miškų urėdijos, Aplinkos ministerijos ir visų 42 miškų urėdijų organizuojama tradicinė akcija „Parsinešk Kalėdas į savo namus“ – tai vienas gražiausių ir labiausiai pavykusių miškininkų bendruomenės renginių. Kiekvienais metais į šakų dalinimo vietas suplūsta tūkstančiai žmonių. Akcija ypač džiaugiasi senjorai ir mažiau uždirbantys žmonės. Parnešę namo miškininkų dovanotą žaliaskarės šaką, sutaupytus pinigėlius jie gali išleisti artimųjų dovanėlėms ar šventinėms vaišėms.

„Ši akcija neturi jokio komercinio prieskonio. Dovanodami kruopščiai atrinktas ir planingai nugenėtas  eglių šakas, norime suteikti žmonėms tikrą kalėdinį džiaugsmą, dalintis gerumu, viltimi, tikėjimu. Labai smagu gauti dovaną, bet kokį malonumą patiri, matydamas žibančias akis ir dėkingumo šypsnį, kai tą dovaną įteiki pats! Vykdydami šą akciją, atliekame ir kitą, ne mažiau svarbią misiją – mokome žmones saugoti gamtą. Džiaugiamės, kad per pastarąjį dešimtmetį nelegalių eglučių kirtimų atvejų žymiai sumažėjo. Ir jei mes savo kukliu indėliu prisidėjome prie šių rezultatų, tuomet širdis tiesiog dainuoja! “ – sako generalinis miškų urėdas.

VĮ Alytaus miškų urėdija šakas dalins gruodžio 20 d., nuo 13.00 val., Alytaus miesto Rotušės aikštelėje. Taip pat Butrimonių miestelyje aikštėje prie seniūnijos.

VĮ Varėnos miškų urėdija dovanos eglių šakas gruodžio 20 dieną nuo 13 val. automobilių stovėjimo aikštelėje, esančioje tarp Varėnos rajono savivaldybės administracijos pastato ir parduotuvės „IKI“ (Vytauto g. 12, Varėna).

www.almu.lt informacija

Taip pat skaitykite...