Tinklininkės Alytuje kausis dėl LTF taurės

Šį savaitgalį Alytaus tinklinio centre (Miklusėnų g. 36) vyks Lietuvos tinklinio federacijos (LTF) Moterų taurės finalinio ketverto turnyras.

foto1po
Dėl pirmojo šio sezono trofėjaus kausis Alytaus „Prekyba-Parama“, Vilniaus universitetas, Vilniaus „Western Union“ ir Gargždų SC komandos.
Turnyro favorite laikoma Alytaus ekipa. Tam yra keletas priežasčių. Alytiškės sėkmingai rungtyniauja Baltijos čempionate ir įgijo daug patirties žaisdamos su stipriomis Lietuvos, Latvijos ir Estijos ekipomis. Kita motyvacija – turnyras vyks namuose, todėl Alytaus komanda savo žiūrovams sieks padovanoti pirmąją LTF taurę klubo istorijoje.
„Savaitgalį vyksianti Lietuvos moterų taurė yra pirmasis šio sezono turnyras dėl trofėjaus. Alytus buvo pasirinktis neatsitiktinai – šeimininkų komanda jau ne pirmus metus garsina savo vardą tiek Lietuvos tinklinio čempionate, tiek Baltijos lygoje, tad šis renginys yra puiki proga vietiniam tinklinio klubui ne tik atvežti į savo miestą puikų reginį, bet ir parodyti dėmesio savo rėmėjams, o sirgalius pradžiuginti geru savo miesto komandos žaidimu“, – sakė LTF generalinis sekretorius Andrius Gaidys.
Visgi trys likusios komandos iš Vilniaus ir Gargždų į Alytų atvyks taip pat nusiteikusios ambicingai, o LTF taurės turnyre viskas spręsis per vieną savaitgalį, todėl staigmenų tikėtis galima.
„Prekyba-Parama“ kol kas dar nepradėjo žaisti Lietuvos čempionate, todėl Lietuvos pirmenybių komandoms bus įdomu ne tik pamatyti, bet ir patirti, kaip šį sezoną atrodo Baltijos lygoje rungtyniaujančios priešininkės. Tikimės, kad komandos į Alytų atvyks rimtai nusiteikusios ir mes turėsime progos pamatyti gražias rungtynes“, – pridūrė A. Gaidys.
Tvarkaraštis:
Penktadienis
18:30 Vilniaus universitetas – „Western Union“ 20:30 Alytaus „Prekyba-Parama“ – Gargždų SC.
Šeštadienis
14:00 Vilniaus universitetas – Gargždų SC 16:00 Alytaus „Prekyba-Parama“ – „Western Union“.
Sekmadienis
11:00 „Western Union“ – Gargždų SC 13:00 Alytaus „Prekyba-Parama“ – Vilniaus universitetas
Apdovanojimai vyks po paskutinių sekmadienio rungtynių. Įėjimas nemokamas.

Taip pat skaitykite...