Išrinktos gražiausios Druskininkų savivaldybės sodybos ir daugiabučių namų kiemai

Druskininkai sodybos

Druskininkai garsėja išskirtiniu grožiu, o prie tvarkingos bei išpuoselėtos aplinkos kūrimo aktyviai prisideda ir daugiabučių bei individualių namų gyventojai. Siekiant paskatinti bendruomenę ir toliau puoselėti šalia namų esančias erdves, Druskininkų savivaldybės administracija vasarą paskelbė konkursą „Mano žalias kiemas“. Konkurso komisija, vadovaujama Druskininkų savivaldybės mero patarėjos Irenos Lynikienės, aplankė konkursui vietos bendruomenės pasiūlytas sodybas ir daugiabučių kiemus mieste ir Viečiūnų bei Leipalingio seniūnijose, ir išrinko iš jų pačius gražiausius.

„Labai džiaugiuosi, kad tiek daug žmonių gražina Druskininkų kraštą. Visos aplankytos sodybos – unikalios ir savaip išskirtinės, o svarbiausia, kiek daug meilės ir darbo kiekvienoje jų įdėta kuriant aplinką, formuojat gėlynus, sodinant želdinius. Pastebėjome, kad žmonės ne tik ieško harmoningo ryšio su gamta, bet ir kuria praktiškas, patogias gyventi erdves“, – sakė komisijai pirmininkavusi I. Lynikienė.

Komisija vertino tai, kad kiemo aplinka būtų ne tik estetiška, švari ir tvarkinga, bet ir žalia – pasižymėtų išpuoselėta veja, išskirtinių rūšių augalais ir pan. Vertinami buvo ir įgyvendinti gamtą tausojantys sprendimai tvarkant atliekas, valant nuotekas ir t.t.

Gražiausia Leipalingio seniūnijos sodyba išrinkta Juozo Paliučio sodyba:

 

 

 

 

Už įdėtas pastangas tvarkyti daugiabučio namo kiemo aplinką – Seirijų g. 13:

Gražiausia Viečiūnų seniūnijos sodyba išrinkta Alberto Kišono sodyba:

Gražiausiai sutvarkytas šios seniūnijos daugiabučio namo kiemas – Jaunystės g. 22:

Gražiausia Druskininkų miesto sodyba – Nijolės Viščinienės:

Gražiausiai sutvarkytas daugiabučio namo kiemas – Irenos Lubienės prižiūrimas Veisiejų g. 11.:

Konkurso „Mano žalias kiemas“ laimėtojai bus apdovanoti tradicinio kasmetinio Druskininkų padėkos vakaro metu.

Visiems konkurso dalyviams Druskininkų savivaldybė dovanoja išskirtinį prizą – pažintinę išvyką į Pakruojo dvarą. Dėl išvykos su jumis susisieks seniūnijų ir savivaldybės administracijos specialistai.

Dar kartą dėkojame visiems, dalyvavusiems konkurse „Mano žalias kiemas“. Linkime ir toliau puoselėti Druskininkų kraštą, ugdyti kūrybingumą bei skleisti gerus tvarkymosi pavyzdžius.  

Druskininkų miesto savivaldybės informacija

Taip pat skaitykite...