Rudens gėrybių mugė Miroslavo gimnazijoje

DSC-0884-23606-s187x250

Atskubėjęs ruduo džiugina akį ne tik gausybe margaspalvių lapų, bet ir dovanoja daug derliaus gėrybių, tad nenuostabu, kad spalio 16 dieną Miroslavo gimnazijos aktų salėje šurmuliavo mokinių bei mokytojų užaugintų rudens gėrybių mugė „Ką pasėsi – tą ir pjausi“. Tai viena iš Ekologinio jaunimo švietimo projekto „Eko karta“ iniciatyvos „Žalia pėda“ veiklų, kurią ir organizavo šio projekto dalyviai – ekologų būrelio (vadovė mokytoja Reda Kančienė) bei jaunųjų miško bičiulių būrelio (vadovė mokytoja Rasa Žilinskienė) nariai.

Mugėje buvo galima ne tik pasigrožėti vaisių, daržovių derliumi, bet ir įsigyti rudens gėrybių. Svarbiausia, kad prekeiviai pardavinėjo savo užaugintas gėrybes, iškeptus pyragus, kitus skanėstus. Ši šventė kartu ir puiki verslumo pamoka mokiniams.

Mugės lankytojų akys raibo nuo įvairiausių rudens derliaus gėrybių, buvo sunku išsirinkti, ko paragauti: sultingų kriaušių ar obuolių, skanių pyragų, keksiukų ar kitų kepinių.

Ypač didelio susidomėjimo sulaukė iš ąžuolo gilių pagamintas karštas gilių kavos gėrimas, kuriuo buvo galima pasimėgauti mugės metu veikiančioje „Kavinėje“.

Šventėje netrūko ir pirkėjų, kurie šurmuliavo, ragavo, derėjosi, pirko, gyrė skanėstų gardumą. Visi išsiskirstė patenkinti – vieni pardavę, kiti nusipirkę.

Mugės organizatoriai džiaugiasi pavykusiu renginiu ir tikisi, kad kitais metais taip pat bus tęsiamos Ekologinio jaunimo švietimo projekto „Eko karta“ iniciatyvos „Žalia pėda“ veiklos.

Miroslavo gimnazijos informacija

Taip pat skaitykite...