Aktyvus rugsėjis Miroslavo gimnazijoje

miroslavas

Rugsėjo 22 dieną Miroslavo gimnazijos kūno kultūros mokytojos Aušra Asakavičienė ir Ingrida Rauličkienė pakvietė mokinius ir mokytojus į gimnazijos stadioną dalyvauti Lietuvos tautinio olimpinio komiteto inicijuotos akcijos „Aktyvus rugsėjis 2017“ renginyje – Olimpinės mylios bėgime. Po pamokų stadione pasirodė patys stipriausi, greičiausi mūsų bėgikai.

Sportinis azartas ir pakili nuotaika siekiant savo užsibrėžto tikslo – Olimpinės mylios įveikimo – spindėjo jų akyse ir širdyse.

Stadione buvo saulėta, gaivu, nuotaikinga. Sėkmės bėgikams linkėjo kūno kultūros mokytojos. Entuziastingai savo auklėtinius palaikė IVg klasės auklėtoja Auksė Baciuškaitė. Taip pat sportinio renginio organizatorės džiaugėsi, jog jų renginyje palaikymo komandą papildė gimnazijos bendruomenės narys, tėvų komiteto atstovas Vitas Sujeta. Sportinį azartą ir nugalėtojų emocijas įamžino dailės mokytojas Saulius Gudaitis.

Pirmosios bėgusių vaikinų grupės rezultatai: Miroslavas Čepkauskas (6 kl.) – 1 vieta, Alanas Rudaitis (6 kl.) – 2 vieta, Jokūbas Prieskienis (6 kl.) – 3 vieta. Merginų grupėje nugalėtoja tapo Agnė Žuklijūtė (8 kl.).

Iš gimnazistų greičiausi buvo Vitas Ališauskas (IVg kl.) – 1 vieta, Lukas Januškauskas (Ig kl.)  – 2 vieta, Deividas Kemešys (Ig kl.) – 3 vieta. Iš merginų greičiausia buvo Viktorija Sujetaitė (Ig kl.), o antroji atbėgo Meda Rutkauskaitė (Ig kl.).

Pralaimėtojų nebuvo, kadangi renginio pagrindinis tikslas – siekiamybė būti fiziškai stipriems, aktyviems ir sveikiems. Žinoma, patys greičiausi buvo apdovanoti medaliais ir prizais.

 Miroslavo gimnazijos informacija

Taip pat skaitykite...