,,Alytaus rudens gėrybių mugėje’’ muzikos ir pramogų apsuptas apsipirkimas

muzikine progrmaa-1

Tamsiais vakarais ir dargana apgobusį rudenį Alytaus miestas šiemet pasitiks ir švęs ypatingai!

Rugsėjo 30 S.Dariaus ir S.Girėno gatvė atgis ne pirmus metus iš eilės organizuojamu ir visų laukiamu renginiu ,,Alytaus rudens gėrybių mugė’’, kuriame bus visko.

muzikine progrmaa-1 Nuo 10 iki 16 val miesto centre Alytaus gyventojus ir miesto svečius džiuginsiantis renginys suburs virš 100 iš visos Lietuvos atvykusių amatininkų, tautodailininkų, ūkininkų, sodininkų, bitininkų ir visos galybės prekybininkų, nuotaiką kels specialus koncertas, o mažųjų čia pat lauks pramogos.

 Pasirūpinta ir namais, ir skrandžiu

S.Dariaus ir S.Girėno gatvę užpildysiantis šurmulingas apsipirkimas dovanos galimybę kiekvienam kažką sau rasti. Čia bus prekiaujama ne tik kaimiškais maisto produktais, lietuvišku maistu, bet ir inventoriumi daržui ar sodui, sodinukais, daigais, dekoratyviais augalais, rankų darbo gaminiais, aksesuarais, drabužiais, buities priemonėmis bei natūraliais gaminiais. Pasiruošimas rudeniui bus platus ir gausus nuo buities iki ūkio reikmenų.

 Muzikinė programa ir pramogos mažiesiems

,,Alytaus rudens gėrybių mugės’’ tikslas paskatinti rudenį pasitikti linksmai iš draugiškai. Atmosferai skambesio suteiks renginyje koncertus surengsiančios kapelos ir ansambliai, mažųjų lauks linksmybės ir pramogos. Tad pasitikime šaltuosius sezonus su skambesiu ir puikia nuotaika jau rugsėjo 30 dieną 10-16 S.Dariaus ir S.Girėno gatvėje. Papildoma informacija festivus.lt arba telefonu +370 670 42441.

Programoje:

Alytaus miesto meno kolektyvas ,,Dzūkų versmė’’, etnografinė grupė stilizuota kapela čigonų dainų ir šokių grupė. Vadovė Konstancija Čyvienė

Alytaus miesto vokalinis ansamblis ,,Jotvainiai’’. Vadovė Lina Butkevičienė

Alytaus miesto tradicinė kapela ,,Smiltelė’’. Vadovė Onutė Tenevičienė

Pivašiūnų amatų centro dirbtuvės

Taip pat skaitykite...