Druskininkuose jau aštuntą kartą vyko tarptautinis žurnalistų futbolo turnyras

image-0-02-05-be72c42cc9e38bc5c23acb113735d39cb2e11bda4d2a98caab05e56ae68f9376-V-17921-s250x187

Š. m. rugsėjo 16 dieną aštuntą kartą iš eilės Druskininkuose vyko tarptautinis žurnalistų futbolo turnyras.  Jis Lietuvoje organizuojamas jau tryliktus metus bei yra didžiausias ir seniausiai be pertraukų vykstantis žurnalistų futbolo turnyras Europoje.

Lietuvos žurnalistų sąjungos sporto klubo „PRESS‘as“ kartu su Lietuvos sporto žurnalistų federacija organizuojamame turnyre šiais metais varžėsi devynių valstybių komandos: Lietuvos, Latvijos, Lenkijos, Ukrainos, Baltarusijos, Rusijos, Armėnijos, Gruzijos ir Egipto.

Druskininkų sporto aikštyne pagal mažojo futbolo taisykles vykusį turnyrą ir pagrindinio turnyro rėmėjo bendrovės „Betsafe“ įsteigtą čempionų taurę laimėjo Baltarusijos žurnalistai. Per 8 rungtynes nugalėtojai surinko 17 taškų. Vos tašku nuo čempionų atsiliko sidabro medalius laimėję Lenkijos žurnalistai, bronzą iškovojusių armėnų sąskaitoje – 15 taškų.

Trečią kartą turnyro istorijoje čempione tapusi Baltarusijos komanda titulų skaičiumi susilygino su Lenkijos atstovais. Daugiausia kartų čempionu yra tapęs turnyro organizatorius Lietuvos žurnalistų sąjungos sporto žurnalistų klubas „PRESS‘as“. Šiais metais turnyro šeimininkai tenkinosi priešpaskutine vieta.

Turnyro nugalėtojus ir prizininkus apdovanojo Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas. Jis džiaugėsi, kad šis turnyras kasmet į Druskininkus sukviečia daug skirtingų šalių žurnalistų, kurie atvykę turi progą ne tik dalyvauti varžybose, bet ir susipažinti su kurortu, jo teikiamomis paslaugomis ir turima infrastruktūra.

Turnyro organizatorius Tautvydas Vencevičius dėkojo rėmėjams, kurie ženkliai prisideda prie turnyro organizavimo, o ypač Druskininkų savivaldybei už suteiktas puikias sąlygas šio renginio organizavimui ir gerą sporto bazę. ,,Didžiulis rėmėjų ratas kiekvienais metais plečiasi ir tai rodo, kad tokie turnyrai, kuriuose svečiai iš užsienio susipažįsta su Lietuva ir jos svetingumu yra labai reikalingi“, – teigia turnyro organizatorius Tautvydas Vencevičius.

Druskininkų miesto savivaldybės informacija

Taip pat skaitykite...