Neįgaliųjų dienos centro lankytojų išvyka į šventę ,,Tau, Vilniau!”

Kelione i Vilniu (1)

Rugsėjo 3 d. Neįgaliųjų dienos centro lankytojai, lydimi darbuotojų, keliavo į respublikinę neįgaliųjų bendruomenės mugę – koncertą – šventę „Tau, Vilniau!“. Tai galimybė neįgaliems žmonėms parodyti visuomenei savo kūrybinius ir darbinius pasiekimus bei neišsenkančią dvasios stiprybę.

Šventė jau tapusi tradiciniu Vilniaus miesto kultūros renginiu, kuris prisideda prie neįgaliųjų ir sveikųjų žmonių suartėjimo. Nuo 2003 m. šį renginį organizuoja Lietuvos specialiosios kūrybos draugija „Guboja“. Šiais metais renginį globojo Socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis.

Su neįgaliųjų bendruomene visą dieną buvo Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos kariūnai, Pasieniečių mokyklos kursantai, Vilniaus mieto moksleiviai. Katedros aikštėje koncertavo ne tik geriausi neįgaliųjų meno saviveiklos kolektyvai, bet ir Valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras „Trimitas“, diksilendas „Sweetband“, Krašto apsaugos savanorių pajėgų bigbendo grupė, populiari dainininkė Aurėja ir kiti atlikėjai.

Neįgalieji turėjo galimybę apžiūrėti ir įsigyti suvenyrų, meninių dirbinių, pasiklausyti nuotaikingų kaimo kapelos pasirodymų, šauniai pasilinksminti. 

VšĮ Alytaus miesto socialinių paslaugų centro informacija

Taip pat skaitykite...