Tvarkomi įvažiavimai į Alytaus daugiabučių kiemus

IMG_3837.JPG

Šią vasarą Alytuje tvarkomi daug metų neremontuoti įvažiavimai į daugiabučių kiemus.

Pasak Alytaus miesto savivaldybės administracijos Miesto ūkio skyriaus vedėjos Palmiros Raškauskienės, sprendžiant įvažiavimų į daugiabučių kiemus tvarkymo klausimą, gyventojai susiduria su problema –  sunkiai randa bendrą, visiems gyventojams tinkamą, sprendimą. Siekiant tai išspręsti, Alytaus miesto savivaldybės taryba šiemet skyrė lėšų įvažiavimų į  daugiabučių kiemus remonto darbams atlikti.

Duobių taisymo daugiabučių namų kiemuose darbai buvo pradėti vykdyti liepos mėnesį. P. Raškauskienės teigimu, duobės jau yra sutaisytos 27 įvažiavimuose į  daugiabučių kiemus. Iš viso sutaisyta virš 1200 kv.m. ploto asfalto, o šiems darbams panaudota 20 244 Eur.  Šie darbai bus tęsiami tol, kol tai daryti  leis oro sąlygos.

Vykdant įvažiavimų į daugiabučių kiemus remonto darbus, buvo praplatinti ir per siauri įvažiavimai, kuriuos nuniokojo šiukšlių konteinerius aptarnaujantis transportas. Šie darbai atlikti  prie Putinų g. 6, Likiškėlių g. 6–8, Vingio g. 15, Miklusėnų g. (prie Lauko g. 9) ir Viltes g. 6 daugiabučių.

Be to, tvarkant Likiškėlių g. 6-8 ir Vilties g. 6 įvažiavimus, sutvarkyta ir šalia įvažiavimų esantys šaligatviai, kuriems panaudotos Jotvingių gatvėje buvusios plytelės.

Kiemų prie daugiabučių namų tvarkymui ir toliau galioja dalinio dalyvavimo tvarka, kai didelę dalį tvarkymui skirtų lėšų kompensuoja savivaldybė. Tad jei norite daugiabučio namo kieme susitvarkyti automobilių stovėjimo, vaikų žaidimų aikštelę ar kitą objektą, pasidomėkite šiomis galimybėmis. Daugiau informacijos: http://www.alytus.lt/dalinis-dalyvavimas.

Viešųjų ir užsienio ryšių skyriaus informacija

Taip pat skaitykite...