Rugsėjo 1-oji: naujuosius mokslo metus pradeda daugiau kaip 7000 Alytaus miesto mokinių

Šiandien Alytaus miesto mokyklose – šventinis šurmulys. Rugsėjo 1-osios skambutis  į mokyklas pakvietė daugiau nei 7000  Alytaus miesto mokinius. Nedrąsiai, tėvelių vedami, mokyklos slenkstį  pirmą kartą peržengė daugiau nei 600 pirmokų.

Mokslo ir žinių dienos proga Alytaus miesto mokytojus, mokinius ir tėvelius sveikino Alytaus miesto savivaldybės meras Vytautas Grigaravičius, mero pavaduotojai Valė Gibienė ir Tautvydas Tamulevičius, tarybos nariai, Švietimo skyriaus darbuotojai.

„Ateis laikas, kuomet tapsite mokytojais, gydytojais,  kariais, o galbūt ir merais ar tarybos nariais, todėl kol nevėlu siekite žinių, gilinkite jas, ruoškitės gyvenimui. Linkiu, kantrybės, ištvermės ir kuo geriausios kloties,“ – Rugsėjo 1-osios proga, sveikindamas Alytaus šv. Benedikto gimnazijos bendruomenę, linkėjo Alytaus miesto savivaldybės meras Vytautas Grigaravičius.

Į Mokslo ir žinių dienos šventę susirinkusius mokytojus, mokinius ir tėvelius taip pat sveikino Alytaus šv. Benedikto gimnazijos direktorė Loreta Šernienė linkėjusi, kad šie metai gimnazijai taptų kokybės proveržio laiku.

Gyventi be pykčio, nuoskaudų, ir būti viena, didele, darnia šeima Alytaus šv. Benedikto gimnaziją ragino Vilkaviškio  vyskupijos kurijos kancleris, kunigas Linas Baltrušaitis.

Rugsėjo 1-osios šventės metu 48 šios gimnazijos pirmokams buvo įteikti pirmoko pasai. Šiais mokslo metais Alytaus šv. Benedikto gimnazijoje mokysis 750 mokinių. Mokytojų gretas papildė 13 mokytojų.

Šventinio šurmulio netrūko ne tik šioje, bet ir kitose Alytaus miesto mokyklose. Sėkmingų mokslo metų Alytaus A. Ramanausko – Vanago gimnazijos bendruomenei linkėjo Alytaus miesto savivaldybės mero pavaduotoja Valė Gibienė, o Alytaus profesinio rengimo centro mokytojams ir mokiniams  –  mero pavaduotojas Tautvydas Tamulevičius.

Šventinės Rugsėjo 1-osios  akimirkos Alytaus miesto mokyklose: http://bit.ly/2goozVz

Viešųjų ir užsienio ryšių skyriaus informacija

Taip pat skaitykite...