„Kai šėlsta mamos“: humoras, draugystė, karaokė ir kanapės

  • _J4A0482
  • _J4A1554
  • _J4A4128
  • _J4A5049
  • _J4A6991
  • A+K10

Sprogstanti komedija „Kai šėlsta mamos“ (orig. „Fun mom dinner“), pasakojanti apie keturių x kartos mamų naktinius nuotykius, pirmiausia išsiskiria iš kitų šio segmento filmų savo realistiškumu. Nors pusė nuotykių nėra labai juokingi, bet kita pusė itin linksma – visa tai komedijai suteikia realybės jausmą, kitu atveju tai būtų tik dar vienas absurdiškas „Pagirių Las Vegase“ serijos filmas, bet su moterimis. Filmas „Kai šėlsta mamos“, režisierės Alethea Jones teigimu, yra skirtas švęsti draugystę ir galybę, kurią draugystė gali suteikti mūsų gyvenime.

Filme „Kai šėlsta mamos“ aktorė Toni Collette vaidina Kate, keturių mažų berniukų mamą, kurios paslaptis išlikti ramiai slypi „puikiai suvyniotoje žolės suktinukėje“. Molly Shannon vaidina Jamie, nesenai išsiskyrusią mamą, kuri atradusi internetinių pažinčių pasaulį nerimauja, kad jai „vėl reikės išbandyti analinį“. Aktorė Katie Aselton vaidina advokatę ir iš namų dirbančią mamą vardu Emily, kuri svajoja, kad jos vyras (aktorius Adam Scott) būtų labiau panašus į Jake Ryan iš kino juostos „Šešiolika žvakių“. Ir galiausiai, Bridget Everett įkūnija Melanie personažą, pernelyg rimtai į savo vaikų mokykloje eismo saugumo savanorės darbą žiūrinčią mamytę.

Komedija „Kai šėlsta mamos“ pasakoja apie šias keturias moteris, kurios vieną naktį susirenka „linksmai mamų vakarienei“. Natūralu, kad vakarienė tarnauja tik tam, kad moterys pradėtų neįtikėtinų ir linksmų bėdų naktį: apsilankytų „kanapių“ parduotuvėje, kurioje dirba du ambicingi gėjai dėvintys jarmulkas (žydiškas kepures), vėliau tęstų nuotykius karaokės bare, kuriame ištikimybę savo vyrams išmėgintų su žavingu barmenu (dainininku Adam Levine) ar atsidurtų jachtoje pilnoje paauglių, kurie nežino visiškai nieko apie 80-ųjų stiliaus vakarėlius, t.y. vakarėlius be išmaniųjų telefonų, kuriuose reikia bendrauti gyvai su priešingos lyties atstovais.

Aktorės Toni Collette teigimu, daugiausiai jėgų pareikalavo būtent situacijų tikrumas, todėl nors filme ir bus scenų, kurios privers juoksis visu balsu, tačiau komedijoje „Kai šėlsta mamos“ gausu subtilių, kasdieninių juokelių. Aktorės T. Collette manymu, komedija ateina iš šių realių momentų.

Linksmų situacijų kupina komedija „Kai šėlsta mamos“ jau kinuose.

 

Taip pat skaitykite...