Bėgikų krūtines puoš įspūdingo dizaino medaliai

šių metų

ManoPaskutinį vasaros sekmadienį pusmaratonis „Alytaus tiltai 2017“ į Dzūkijos sostinę sukvies daugybę bėgimo sporto mėgėjų bei profesionalų. Trečią kartą vyksiantis sporto renginys klasikinės – 21 km – pusmaratonio distancijos trasa apjuos vaizdingiausias Alytaus vietas ir sujungs jas vienais įspūdingiausių mūsų šalies tiltų.

Šiais metais renginys bus sucentruotas pačioje Alytaus širdyje. Bėgimo startas, finišas ir visi kiti bėgimo renginiai vyks Alytaus miesto Rotušės aikštėje.

Pusmaratonio „Alytaus tiltai 2017“ ambasadoriais taps mūsų miesto olimpiečiai: lengvaatletė, kuri specializuojasi sportiniame ėjime Brigita Virbalytė – Dimšienė, maratonininkė Vaida Žūsinaitė bei ilgų nuotolių bėgikas Remigijus Kančys; pastarieji sportininkai keletą savaičių treniravosi Italijoje, kur kaupė jėgas naujiems startams.

Renginio organizatoriai pagaliau atskleidė trofėjinių medalių detales. Kiekvieno bėgiko krūtinę puoš apvalus išskirtinio dizaino atminimo medalis, kurio centre stilizuotas mūsų miesto simbolis – baltoji rožė – bei pusmaratonio „Alytaus tiltai 2017“ logotipas. Pagrindinis bėgimo renginio organizatorius mentorius bei verslininkas Šarūnas Klėgeris atskleidė, jog auksinės spalvos medaliai bus išlieti iš metalo pagal specialų užsakymą.

„Medalių atskiroms trasoms neskirstysime, jie bus vienodi kiekvienam finišavusiam bėgikui, nes kiekvienas renginio dalyvis mums, organizatoriams, yra vienodai svarbus ir ypatingas. Kiekvienas dalyvis yra šaunuolis vien dėl to, jog nusprendė bėgti, apsiavė sportbačius ir išdrįso išmėginti savo jėgas“, – sakė išskirtinio dizaino medalių autorius pusmaratonio „Alytaus tiltai 2017“ organizatorius bei marketingo vadovas Povilas Tamulynas.

Nors organizatoriai kasdien uoliai ieško dosnių rėmėjų, tačiau šiame bėgime, kaip ir daugelyje kitų, bėgikams teks mokėti startinį mokestį. „Raginame bėgikus mėgėjus registruotis kuo greičiau, nes nuo rugpjūčio 11 d. startinis mokestis brangs“, – sakė Šarūnas Klėgeris. Įsidėmėkite, jog dalyvio startinis mokestis negali būti gražinamas ar perleidžiamas kitam asmeniui!

Trumpiausioji 600 m „Stora enso“ palaikymo distancija nėra vienintelė šio renginio trasa: bėgikai mėgėjai galės išbandyti savo jėgas 10 km „Prasibėgam“ ir 3 km „Neptūno“, o labiau patyrę bėgikai bėgs jubiliejine „Sporto Rūmų“ trasa. „Stora enso“, „Prasibėgam“, „Neptūno“ bei „ Jubiliejinės Sporto Rūmų“ trasų registracijos kainas, informaciją apie pakilimus bei nusileidimus, dangą galite rasti ankstesnėse publikacijose.

Registracija: http://www.alytauspusmaratonis.lt/registracija/

Iki susibėgimo!

Taip pat skaitykite...