Druskininkų Pramogų aikštėje bus įrengtas vasaros kino teatras

Druskininkai

Druskininkų savivaldybės iniciatyva kurorto centre esančioje Pramogų aikštėje planuojama įrengti lauko kino teatrą.

Šią idėją meras R. Malinauskas parsivežė iš Sopoto (Lenkija) kurorto.  Pramogų aikštėje planuojama įrengti didelį ekraną ir patogius šezlongus. Svarstoma apie galimybę įrengti ir specialų stogą virš sėdimų vietų, kad filmus būtų galima žiūrėti nepriklausomai nuo oro.  Atsižvelgiant į druskininkiečių ir kurorto svečių išsakytus pastebėjimus, repertuaras bus pritaikytas įvairaus amžiaus žiūrovams.

„Dažnai sulaukiame klausimų dėl kino teatro.  Žiūrėti filmus Druskininkuose tikrai yra galimybės: didieji sveikatinimo centrai  turi tam pritaikytas sales, vasaromis veikia sferinis planetariumas. Planuojame modernią ir šiuolaikišką kino teatro salę įrengti ir būsimame Druskininkų Kultūros centre. Visada esame už naujoves. Lauko kino teatrai užsienyje yra populiarūs, tad tikimės, kad idėja pasiteisins ir Druskininkuose. Labai tikimės, kad pirmuosius filmų seansus žiūrovai pamatys dar šiais metais“,  – sakė R. Malinauskas.

Druskininkų savivaldybės administracijos ir Kultūros centro specialistai šiuo metu atlieka visus būtinus darbus, kad Druskininkuose būtų galima mėgautis kino filmais po atviru dangumi.

Druskininkų miesto savivaldybės informacija

Taip pat skaitykite...