Svarbiausias „Beždžionių planetos“ vaidmuo atiteko dvylikametei Amiah Miller

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
    Karin Konoval, left, and Amiah Miller in Twentieth Century Fox's "War for the Planet of the Apes."
  • Karin Konoval, left, and Amiah Miller in Twentieth Century Fox's
    Karin Konoval, left, and Amiah Miller in Twentieth Century Fox's "War for the Planet of the Apes."

Praėjus trejiems metams po antrojo poapokaliptinio „Beždžionių planetos“ trilogijos filmo, metas sugrįžti į griuvėsius. Šįkart franšizės gerbėjai išvys naują veidą, kuris paskutinę trilogijos dalį pakels į visiškai naują lygį. Kvapą gniaužiantis mokslinės fantastikos filmas „Karas už beždžionių planetą“ (orig. „War for the Planet of the Apes“) pristatys jauną, kylančią Holivudo žvaigždutę Amiah Miller.

Dvylikametė A. Miller suvaidins svarbų Novos vaidmenį – nebylę našlaitę, kurią kartu su išgyvenusiomis beždžionėmis priglaus orangutangas Mauricijus (aktorė Karin Konival). Išskyrus jos artimą ryšį su Mauricijumi, Nova užmegs išskirtinę sąsają su beždžionių lyderiu Cezariu (akt. Andy Serkis).

Neišvengiamame kare Novos personažas taps viduriu tarp dviejų skirtingų rūšių. Dvylikametės Amiah vaidmuo taip pat gali pasirodyti ironišku – iš vienos pusės priešas, bet ir draugas – „draugiškas priešas“.

Tikrai ne pats lengviausias vaidmuo, tačiau filmo „Karas už beždžionių planetą“ prodiuserio Dylan Clark teigimu, Amiah buvo vienintelė iš jaunųjų aktorių, kuri galėjo išpildyti Novos vaidmenį. Net režisierius Matt Reeves teigiamai vertina Amiah, sakydamas, kad A. Miller talentas lenkia jos amžių.

„Beždžionių planetos“ trilogija pasakoja apie įvykius nutikusius po nesėkmingo ir net tragiško mokslinio eksperimento, kuris veda į žmonijos išnykimą ir labai intelektualių beždžionių mutaciją. Praėjus penkiolikai metų po chaotiško žlugimo, paskutiniame trilogijos filme „Karas už beždžionių planetą“ tarp dviejų dominuojančių rūšių prasideda neišvengiamas karas. Ir čia pasirodo Amiah – Novos vaidmenyje.

„Karas už beždžionių planetą“ kinuose nuo liepos 14 d.

Taip pat skaitykite...