Atidaryta Arūno Vaitkaus paroda Varėnoje

Lietingą liepos 5-osios vakarą Varėnos kultūros centro parodų salėje (J. Basanavičiaus g. 17) vyko dailininko Arūno Vaitkaus parodos „Tapyba, ekslibrisai, mažoji plastika“ atidarymas. Renginio lankytojus žavėjo įtraukiantys parodos eksponatai, o įspūdį sustiprino muzikinis Aido Tamulevičiaus (gitara) ir Ugnės Martusevičiūtės duetas.

Aruno Vaitkaus paroda

Dailininko Arūno Vaitkaus (penktas iš kairės) parodos atidarymas Varėnoje.

Arūnas Vaitkus yra labai visuomeniškas, aktyvus menininkas jau daug metų dirbantis dailės mokytoju, aktyviai dalyvaujantis kultūriniame gyvenime, nuolat kuriantis ir nebijantis išmėginti įvairius žanrus ir net įvairias dailės rūšis. Būtent ši paroda iliustruoja menininko dinamiškumą, kūrybiškumą laviruojant tarp taikomosios bei vaizduojamosios dailės teritorijų, virtuozišką gebėjimą iki menkiausios detalės išbaigti ilgai apgalvotą ekslibrisą, o šalia – nutapyti gilų ir paslaptingą peizažą.

Menininko darbai Varėnoje pristatomi pirmą kartą, tad kelias dailės rūšis apimanti ekspozicija sulaukė nemažai lankytojų: mero vardu dėkojo Varėnos rajono savivaldybės kultūros ir sporto skyriaus vedėja Regina Svirskienė, sveikino Varėnos rajono menininkai. Alytiškį menininką atskubėjo pasveikinti ir Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Silvija Peštenienė bei kultūros skyriaus vyriausioji specialistė Daina Čečkauskienė, atvyko draugai, pažįstami, gerbėjai iš Alytaus rajono.  Visi, sveikindami autorių parodos proga, lyg susitarę kartojo, kad Arūnas yra ne tik puikus menininkas, bet ir nuostabus žmogus, aktyvus ne tik kultūriniame gyvenime, bet ir šeimos, pažįstamų rate.

„Tapyba, ekslibrisai, mažoji plastika“ – dinamiška, tačiau kartu labai jauki paroda. Čia pamatysite ne tik įtraukiančius paveikslus, kurių kiekvienas kalba savą istoriją, bet ir išmanymo reikalaujančius puikius ekslibrisus, originalius mažosios plastikos kūrinius – žibintus, kokosines dėžutes, papuoštas laikrodžių detalėmis. Paroda veiks iki rugpjūčio 16 d. tad maloniai kviečiame apsilankyti – pamatysite  puikius meno kūrinius, o kartu – pasisemsite labai geros energijos!

Miglita Kašėtienė

Varėnos kultūros centro

vyr. specialistė kinui ir parodoms

Taip pat skaitykite...