Alytaus vardas skamba Japonijoje

  • Foto V
  • FotoI
  • image2
  • image3

Alytaus miesto vardas šiomis dienomis skamba Japonijoje. Hiratsuka mieste vykusio vieno didžiausių šios šalies festivalių programą papildė Alytaus šokių studijos „Aušrinė“ pasirodymai, dziudo sugebėjimus demonstruoja ir savo meistriškumą šioje sporto šakoje tobulina du Alytaus miesto dziudo sportininkai, o svarbiuose susitikimuose su aukšto rango Japonijos valdžios atstovais dalyvauja oficiali Alytaus miesto savivaldybės delegacija.

Hiratsuka mieste liepos 5 –12 d. vieši Alytaus miesto savivaldybės meras Vytautas Grigaravičius, mero pavaduotojas Tautvydas Tamulevičius ir tarybos narys Kęstutis Ptakauskas, devynios  šokių studijos „Aušrinė“ šokėjos ir jų vadovė Aušra Saulevičiūtė bei du dziudo sportininkai Mykolas Lukoševičius ir Rokas Nenartavičius.

Oficialios Alytaus miesto savivaldybės delegacijos vizito Hiratsukoje programoje – gausu svarbių susitikimų. Siekiant stiprinti  ir aptarti tolimesnius Alytaus ir Japonijos miesto bendradarbiavimo ryšius, surengtas susitikimas su Hiratsuka miesto meru. Oficiali Alytaus miesto savivaldybės delegacija taip pat susitiko su Kuroiwa gubernatoriumi, Olimpinių ir parolimpinių žaidynių, kurios Tokijuje vyks 2020 m., vadovais,  lankėsi Tokai universitete.

 Viešnagės Japonijoje metu taip pat skirta laiko japoniško sodo įkūrimo klausimams Alytuje aptarti-  savivaldybės vadovai Tokijuje susitiko su japoniškų sodų steigėjais. Šios dienos oficialios Alytaus miesto savivaldybės delegacijos vizito Hiratsuka programoje  numatyti susitikimai su Kanagawa universiteto  ir Komercijos rūmų vadovais ir atstovais.

Parengta pagal Alytaus m. sav. informaciją.

Taip pat skaitykite...