Vasaros stovykla Alytuje vaikams ir jaunimui siūlo futbolą

Vasara - vaikams su futbolu Alytuje 2017 Pranešimas

Vasara, stovykla, sveikata ir futbolas – tokie dalykai vaikus ir jaunimą atostogų metu traukia į stadioną. Kaip parodė ankstesni Alytuje surengtų futbolo stovyklų pavyzdžiai – tokie renginiai domina ne tik Dzūkijos sostinės, krašto gyventojus, tačiau ir alytiškius iš Vilniaus, o taip pat ir Anglijos.
Šio susidomėjimo pastūmėta Alytaus futbolo akademija „Dainava“ su vaikų futbolo klubu „Spartukai“ sumanė naują iniciatyvą, kuri, skirtingai, nei kitos šių organizacijų stovyklos Alytuje, Druskininkuose ar pajūryje, bus nemokama sunkiai besiverčiantiems  miestelėnams.
Vasaros fizinio aktyvumo bei sveikos gyvensenos skatinimo stovykla, liepos 3 –21 dienomis vyksianti Alytaus Dainavos pagrindinės mokyklos dirbtinės dangos stadione, bus nemokama visiems vaikams ir jaunimui iš socialiai remtinų šeimų. Tuo pasirūpino projektą parėmusi Alytaus miesto savivaldybė.
„Drauge skatinsime sveiką gyvenimo būdą ir fizinį aktyvumą, o vaikams ir jaunimui, kurių amžius nuo 7 iki 19 metų, taip pat vaikams iš socialinės rizikos šeimų, lankančių Vaiko ir šeimos centrą Alytaus mieste, pasiūlysime draugystę su futbolu“, – teigia projekto koordinatorė Šarūnė Kačkauskienė. Pasak jos, tiek futbolo akademijai „Dainava“, tiek futbolo klubui „Spartukai“ socialinė, sportinio ugdymo ir futbolo edukacijos veikla nėra naujiena – komandose žaidžia ir Alytaus vaikų globos namų auklėtiniai, o Lietuvos futbolo mėgėjų lygos I Alytaus diviziono čempionai – „Inter-Spartukai“– bendra, jungtinė miesto futbolo ugdytojų ir globos namų ekipa.
Tris liepos mėnėsio savaites, kiekvieną darbo dieną nuo 9 val. iki 16 val., stadione vaikai ir jaunimas dalyvaus futbolo teorijos ir praktikos užsiėmimuose, paskaitose, diskusijose, taip pat sužinos apie sveiką gyvenseną ir psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo žalą bei pasekmes jaunam organizmui.
Stovyklos dalyvių registracija vykdoma el. p. spartukai@gmail.com;
www.fb.com/AlytausFutboloAkademijaDainava  ir tel. 8 657 74625.
Vaikams ir jaunimui iš socialiai remtinų šeimų – 0 (kitiems – 30) Eur.

Organizatorių informacija

Taip pat skaitykite...