Bus atnaujintas M. K. Čiurlionio meno mokyklos muzikos skyrius

Druskininkų M. K. Čiurlionio meno mokyklos muzikos skyriaus auklėtiniai, čia dirbantis personalas ir mokytojai jau spėjo įvertinti prieš trejus metus mokykloje atliktos renovacijos rezultatus. Druskininkų savivaldybei inicijavus M. K. Čiurlionio meno mokyklos muzikos skyriaus atnaujinimą, patalpų temperatūra tapo komfortiška, mokiniai ir pedagogai turi geras sąlygas dirbti ir mokytis. Šiandien meno mokyklos bendruomenė  su nekantrumu laukia, kol bus atnaujintas mokyklos vidus – Druskininkų savivaldybės specialistai planuoja, kad šiais metais prasidėsiantys darbai baigti bus iki 2018 metų pabaigos.

Siekiant, kad mokymosi erdvė būtų dar jaukesnė ir patogesnė, Druskininkų savivaldybė įgyvendina projektą „Druskininkų M. K.Čiurlionio meno mokyklos infrastruktūros tobulinimas“.

Prieš keturis dešimtmečius, 1977 m. statyto pastato vidaus erdvės nėra pritaikytos šiuolaikinėms neformaliojo švietimo veikloms. Mokykloje taip pat yra K.E. Šatūno vitražas (1977 m.), šį vertingą meno kūrinį mokyklos bendruomenė nori išsaugoti kaip edukacinę priemonę.

Įgyvendinant projektą planuojama atnaujinti ir perplanuoti ugdymui skirtas patalpas, atnaujinti aktų salę, sutvarkyti pirmojo ir antrojo aukšto koridorius, vestibiulį, sanitarinį mazgą. Pastatas bus pritaikytas ir judėjimo negalią turintiems žmonėms, taip pat planuojama įsigyti teleskopinį pandusą, kuris leis judėjimo negalią turintiems žmonėms patekti ant scenos.

Projekto metu bus atnaujinta santechnika, elektrotechnika, restauruotas K.E. Šatūno vitražas, atnaujintos aktų salės kėdės, kurios yra būtinos vykdyti neformaliojo švietimo muzikos, dailės ir choreografijos veiklas, taip pat planuojama įsigyti ir naujų muzikos instrumentų. 

Druskininkų miesto savivaldybės informacija

Taip pat skaitykite...