Lietuvos kaimo bendruomenių sąskrydyje – ir Lazdijų krašto bendruomenės

vvg1-11231

Birželio 16-18 d. Karklėje  (Klaipėdos r. sav. ) vyko tradicinis Lietuvos kaimo bendruomenių sąskrydis. Lazdijų rajonui atstovavo gausi  komanda iš Dzūkijos kaimo plėtros partnerių asociacijos (Dzūkijos VVG),  Barčių, Gegutės kaimo bendruomenių, Kučiūnų,  Kuklių, Krikštonių, Mikyčių kaimų bendruomenių komitetų, Veisiejų seniūnijos, Seirijų bendruomenių komitetų bei Lazdijų rajono kaimo jaunimo asociacijos atstovai.

Įkurtame stilizuotame kiemelyje buvo pristatytas Lazdijų rajonas,  bendruomenių paslaugų keliai ,,Veisiejų krašto  pramogos“ ir ,,Jotvingių keliu į dabartį“ bei kiti turistiniai objektai ir edukacinės programos – pynimas iš vytelių (Arvydas Rinkevičius), siūlų dažymas natūraliais dažais (tautodailininkė Danutė Juškienė), audimas (Bronė Čakienė), taip pat kulinarinis paveldas. Dalyvauta ,,Kliučių ruože“, subatvakaryje bei kituose renginiuose. Gegutės kaimo bendruomenė, kuriai vadovauja Edvardas Bartnykas, buvo apdovanota Žemės ūkio ministro padėka už  aktyvų dalyvavimą respublikiniuose ir rajoniniuose renginiuose.  Netrūko  geros nuotaikos, bendravimo, naujų pažinčių ir patirčių. 

Dalyviai nuoširdžiai dėkingi Lazdijų rajono savivaldybės administracijai ir merui Artūrui Margeliui už išvykai skirtą autobusą ir apmokėtas kelionės transporto išlaidas. 

Lazdijų r. sav. ir Dzūkijos VVG inf.

Taip pat skaitykite...