Druskininkų senjorai aktyviai naudojasi „Sidabrine linija“ – psichosocialinės pagalbos, draugystės ir bendravimo telefonu paslauga

sidabrine_linija-08

Prieš keletą mėnesių Druskininkų savivaldybė ir M. Čiuželio labdaros ir paramos fondas kvietė  visus garbaus amžiaus druskininkiečius aktyviai naudotis nemokama draugystės ir bendravimo telefonu paslauga „Sidabrinė linija“.

Šiandien tarp Druskininkų senjorų ši paslauga darosi vis populiaresnė – senoliai iš visos Lietuvos kasdien vieni su kitais nemokamai kalbasi telefonu įvairiomis jiems aktualiomis temomis.

„Kiekvieno žmogaus gyvenime labai svarbus bendravimas – teikiant įvairias socialines paslaugas pastebime, kad senyvo amžiaus žmonės, ypač gyvenantys vieni, ar  tie, kurių artimieji yra išvykę iš Lietuvos, labai  nori ilgiau pasikalbėti, pabendrauti, išsipasakoti. Todėl galimybė nemokamai kasdien pasikalbėti tarpusavyje šiems žmonėms yra labai svarbi. Džiaugiuosi, kad Druskininkų savivaldybėje turime apie dvidešimt aktyvių senjorų, kai kurie iš jų kalbasi net po kelias valandas. Neabejoju, kad ateityje tokių žmonių  daugės“ – projekto sėkme džiaugėsi Socialinės paramos skyriaus vedėja Ligita Baranauskienė.

Norintieji dalyvauti projekte, turėtų paskambinti telefonu 8 800 800 20 ir prisiregistruoti. Priregistruoti galima ir savo artimuosius, draugus ar kaimynus.

Kaip pabrėžė projekto organizatoriai,  „Sidabrinė linija“ – tai nemokama emocinės paramos, draugystės ir bendravimo telefonu paslauga vienišiems, atskirtį ir izoliaciją išgyvenantiems garbaus amžiaus žmonėms, padedanti išgyventi psichologinius sunkumus, susirasti telefoninį draugą, kuris reguliariai paskambins pasidomėti kaip sekasi, paklausti, kaip žmogus jaučiasi, pasiūlyti pagalbos, ar šiaip pasišnekučiuoti.

Druskininkų miesto savivaldybės informacija

Taip pat skaitykite...