„Eglės“ sanatorija kviečia drauge pasinerti į trumpiausią metų naktį

  • Iliustracija
  • Iliustracija2
  • Joninės Eglės sanatorijoje Birštone
  • Joninės Eglės sanatorijoje Druskininkuose

Sakoma, kad vanduo Joninių naktį tampa stebuklingas – jis gydo ligas, o maudynės šią naktį apsaugo nuo susirgimų visus ateinančius metus.

Trumpiausią metų naktį kviečiame įsitikinti vandens stebuklingomis galiomis ir apsilankyti „Eglės“ sanatorijos baseinų ir pirčių kompleksuose Birštone ir Druskininkuose, kur tęsime prieš metus pradėtą tradiciją – Baseinų naktis! Čia galėsite išbandyti kūno šveitimo procedūras garinėse pirtyse, pasimėgauti aromaterapijos ritualais rusiškoje pirtyje ir atsipalaiduoti muzikos bei spindinčio vandens baseinų apsuptyje. Kūno šveitimas suaktyvins kraujotaką, tonizuos, o aromaterapija atpalaiduos ir pripildys energijos.

Beje, Joninių naktį ne tik vanduo virsta stebuklingu. Jau senovėje nei vienos Joninės neapsieidavo be žolelių arbatos, nes buvo tikima, kad šią naktį žolelės įgyja stebuklingų gydomųjų savybių. „Eglės“ sanatorijoje Druskininkuosebaseinų nakties metu bus galima pasivaišinti šalta žolelių arbata ir išbandyti stebuklingas žolelių galias. Stebuklingas baseinų vanduo ir gydanti žolelių arbata – tai pats tikriausias sveikų ir energingų Joninių receptas!

Joninių naktį sušlapti nori ne visi, todėl „Eglės“ sanatorija parengė ir daugiau pramogų – birželio 23 d. 19:30 val. Birštone kartu VDU tautinių šokių ansambliu „Žilvitis“, o Druskininkuose kartu su liaudies ansambliu „Kaimo daina“ švęsime trumpiausią metų naktį prisimindami Joninių papročius – deginsime laužus, šoksime, žaisime žaidimus, leisime vainikus į vandenį ir, žinoma, ieškosime paparčio žiedo. Vasaros saulėgrįžą švęskime kartu!

* Procedūros pirtyse vyks birželio 23d. 22:00, 23:00 ir 00:00 valandomis.

Joninių naktį baseinų ir pirčių kompleksas dirbs iki 01:00 val.

Nuo 21:00 val. į baseinų ir pirčių kompleksą bus įleidžiami tik suaugę asmenys.

Jonams ir Janinoms Joninių naktį apsilankymą baseinų ir pirčių komplekse dovanojame.

Sanatorijos „Eglė“ informacija.

 

Taip pat skaitykite...