Aktorė A. Brie pasiekė geriausią formą atsisakiusi kardio bei nuolat valgydama

  • Alison_Brie_Instagram_1
  • Alison_Brie_Instagram_2
  • Alison_Brie_Instagram_3

Kai aktorė Alison Brie pradėjo ruoštis savo būsimam vaidmeniui interneto televizijos bendrovės „Netflix“ seriale „G.L.O.W.“, kuriame vaidina raumeningą imtynininkę, jai teko atsisakyti mėgstamo sporto klubo abonemento.

 Atrodytų toks sprendimas prieštarauja sveikam protui, bet tai buvo aktorės asmeninio trenerio Jason Walsh planas, kuris liepė atsisakyti kardio (širdies) pratimų ir pereiti prie rimtų svarmenų kilnojimo.

 Aktorė A. Brie tikrai norėjo įgauti raumenų jėgą ir masę, todėl pirmas dalykas ką Holivudo žvaigždei teko padaryti buvo atsisakyti pamėgtų kardio pratimų – visas prakaitas buvo išlietas dirbant su svoriais.

 Kadangi geriausios formos neįmanoma pasiekti be tinkamos mitybos, Alison Brie perėjo prie „nuolatinio valgymo“ dietos – pagrinde baltymai, daržovės ir „gerieji“ riebalai – viskas, žinoma, pagal trenerio J. Walsh instrukcijas. Visa tai ne tik fiziškai paruošė aktorę vaidinti imtynininkę, bet ir suteikė daugiau pasitikėjimo savimi.

 Kartu su naujuoju serialu, aktorė Alison Brie pasirodys didžiuosiuose Lietuvos kinuose, filme „Šeimos žmogus“, kuriame jau matosi aktorės kūno transformacijos pradžia.

 Įtaigioje dramoje pagrindinį karjeristo Deino vaidmenį atlieka aktorius Gerard Butler, išgarsėjęs tokiuose gryno testosterono veiksmo filmuose kaip „300“ ir „Olimpo apgultis“, kuris kartu su aktore Alison Brie kovoja dėl svarbaus paaukštinimo Čikagos talentų paieškos kompanijoje. Tačiau viskas staiga pasikeičia, kai Deino pasiekia netikėta žinia iš namų.

 Filmas „Šeimos žmogus“ kinuose nuo birželio 23 d. („Netflix“ serialas „G.L.O.W.“ – internete).

 

 

Taip pat skaitykite...