Alytaus miesto stadione – smagi 500 vaikų mankšta

  • Alytaus miesto stadione – smagi 500 vaikų mankšta (1)
  • Alytaus miesto stadione – smagi 500 vaikų mankšta (2)
  • Alytaus miesto stadione – smagi 500 vaikų mankšta (3)
  • Alytaus miesto stadione – smagi 500 vaikų mankšta (4)
  • Alytaus miesto stadione – smagi 500 vaikų mankšta (5)

Dar kartą įsitikinti tuo, kad Alytus yra sportiškas miestas šiandien buvo galima užsukus į Alytaus miesto stadioną, kur vienu metu smagiai mankštinosi net 500 darželinukų. Kartu su savo auklėtojais linksmai pasportuoti stadione susirinko ne tik Alytaus, bet ir Varėnos, Lazdijų,  Druskininkų savivaldybės ir Suvalkų (Lenkija) vaikučiai. Bendra mažųjų mankšta organizuota vykdant Lietuvos -Lenkijos programos projektą  „Būk aktyvus – Būsi sveikas“.

Linksmai pasportuoti susirinkusius vaikučius ir jų auklėtojus pasveikino Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Silvija Peštenienė. „Džiugu, kad Alytaus miesto stadione, kur sportuoja tiek Lietuvos, tiek ir Europos sporto žvaigždės, susirinko mūsų mažieji, kurie tikriausiai taip pat kada nors savo šalyse ar miestuose taps žvaigždėmis. Sveikinu jus su puikia sporto švente. Linkiu būti tvirtais ir sportiškais“ – sakė ji.

Susirinkusius taip pat sveikino Alytaus lopšelio-darželio „Girinukas“ direktorė Rasa Naujalienė, kuri pasidžiaugė gražiu renginiu ir už jo organizavimą dėkojo Alytaus miesto savivaldybei,  renginyje dalyvavusių lopšelių-darželių bendruomenėms, tėveliams.
Pasak Alytaus miesto savivaldybės administracijos Investicinių projektų skyriaus vedėjos Neringos Rinkevičiūtės, ši bendra darželinukų mankšta – viena iš projekto „ Būk aktyvus – Būsi sveikas“, kurį finansuoja Lietuvos-Lenkijos programa veiklų. „Vienu metu šiandien stadione sportuoja 500 projekte dalyvaujančių vaikų. 100 mažųjų į Alytų atvyko iš Lenkijos, dar 400 – iš  Alytaus, Varėnos, Lazdijų,  Druskininkų savivaldybių daželių.“ – apie smagią sporto šventę pasakojo N. Rinkevičiūtė. Anot jos, mažieji šiai mankštai ruošėsi daugiau kaip mėnesį. Pasiruošti šiam renginiui vaikams ir jų auklėtojoms padėjo sporto klubai „Šaulė“ ir „Aukuras“, kurie užsiėmimus darželinukams vedė nemokamai.

Po bendros mankštos Alytaus miesto stadione vaikučiams buvo surengtas piknikas, kurio metu mažieji mėgavosi ledais ir kitais gardumynais.

Viešųjų ir užsienio ryšių skyriaus informacija

Taip pat skaitykite...