Greitis, automobiliai ir kelionės įtempto siužeto prancūziškame veiksmo trileryje „Overdrive“

  • Overdrive_1
  • Overdrive_2
  • Overdrive_3
  • Overdrive_poster

Naujasis aktoriaus Scott Eastwood filmas „Overdrive“ daugumai kino gurmanų primins mišinį, kurį sudaro tokie kino hitai kaip „Ištroškę greičio“, „Greiti ir įsiutę“ bei „Itališkas apiplėšimas“. Todėl įtempto siužeto veiksmo trileris „Overdrive“ – geriausia pramoga tiems, kurie mėgsta greitį, automobilius ir keliones.

Kino juostos sėkmę garantuoja aktoriai, kurie atrodo tarsi modeliai nužengę nuo mados podiumo, bei „Transformerių“ vardo vertos veiksmo scenos. Filmas „Overdrive“ pasakoja apie du automobilių vagišius, brolius Andrew ir Garretą Frostus, kurių vaidmenis atlieka jaunieji Holivudo aktoriai Scott Eastwood bei Freddie Thorp. Broliai, kurių taikinyje visada būna tik patys brangiausi ir prabangiausi sportiniai automobiliai, gauna užsakymą pavogti milijonus eurų kainuojantį vietinės mafijos boso 1937-ųjų „Bugatti“. Deja, broliai įkliūva ir mainais į savo gyvybes imasi naujo, dar sudėtingesnio darbo.

Štai čia ir prasideda Nikolo Keidžo „Dingti per 60 sekundžių“ filmo versiją primenantys nuotykiai pietų Prancūzijoje: du anti-herojai privalo per vieną savaitę suburti komandą ir su greitais automobiliais pavogti dar greitesnį automobilį – 1962-ųjų „Ferrari 250 GTO“. Dar pridėkime keletą netikėtų siužeto posūkių, karštas automobilių lenktynes bei sprogimus – rezultate gauname labai aukšto oktaninio skaičiaus bei testosteronu perpildytą veiksmo trilerį.

Iš esmės „Overdrive“ gali tapti savotišku „Greiti ir įsiutę“ franšizės tęsiniu, kur retas kuris žiūrovas ateina į kino salę tikėdamasis gilių pokalbių ar su realybe nesipykstančio siužeto.

Prancūziškas veiksmo trileris „Overdrive“ kinuose nuo rugpjūčio 4 d.

Overdrive_1 Overdrive_2 Overdrive_3 Overdrive_poster

Taip pat skaitykite...