Gryno testosterono filmų aktorius Gerard Butler debiutuoja dramoje „Šeimos žmogus“

  • 01
  • 02
  • 03
  • 04
  • 05

Tapti suaugusiu reiškia išmokti surasti pusiausvyrą tarp šeimos gyvenimo ir karjeros. Elektroninis paštas, išmanieji telefonai bei socialiniai tinklai šią liniją dar labiau ištirpdo. Naujausias režisieriaus Mark Williams filmas „Šeimos žmogus“ (angl. „A Family Man“) pasakoja istoriją, kurią esame girdėję daug kartų, tačiau tai paliečia vis daugiau ir daugiau šiuolaikinių darboholikų.

Įtaigioje dramoje „Šeimos žmogus“ pagrindinį karjeristo Deino vaidmenį atlieka aktorius Gerard Butler, išgarsėjęs tokiuose gryno testosterono veiksmo filmuose kaip „300“ ir „Olimpo apgultis“. Daugelis kino fanų išgirdę G. Butler vardą automatiškai tikisi dar vieno Amerikos herojaus filmo, tačiau kiekvienam aktoriui ateina metas parodyti savo aktorinius sugebėjimus jaudinančioje dramoje.

Filme pasakojama apie Deiną, kuris užuot leidęs laiką su šeima, mieliau renkasi darbą. Dirbdamas sėkmingoje Čikagos talentų paieškos kompanijoje, talentų medžiotojas siekia užimti kompanijos vadovo vairą. Tačiau viskas staiga pasikeičia, kai šį paaukštinimą aptemdo netikėta žinia iš namų.

Filmas „Šeimos žmogus“ yra M. Williams, kaip režisieriaus, debiutas. Režisierius M. Williams išgarsėjo prodiusuodamas 2016 metų trilerį „Sąskaitininkas“ (vaidina Ben Affleck). Nenuostabu, kad į naują projektą kartu su savimi atsiviliojo ir „Sąskaitininko“ scenarijaus autorių Bill Dubuque. Filme taip pat vaidina Holivudo žvaigždės Willem Dafoe, Alison Brie, Gretchen Mol ir kiti.

Jaudinanti drama „Šeimos žmogus“ kinuose nuo birželio 23 d.

Taip pat skaitykite...