Rūšių ralis kvies atrasti Dzūkijos gamtą

0.937633001494239183

Šiemet „Rūšių ralis“ kvies pažinti Dzūkijos gamtą. Turėsite išskirtinę progą patys atrasti, kokiomis gamtinėmis vertybėmis turtingas Veisiejų regioninis parkas.

Veisiejų regioninio parko direkcija skelbia preliminarią Ralio programą ir kviečia jau dabar kalendoriuose pasižymėti paskutinį gegužės savaitgalį. O jei be „Rūšių ralio“ jau tiesiog neįsivaizduojate savo pavasario ir jau dabar žinote savo komandą – labai kviečiame registruotis: irmamaciul@gmail.com  (registruojantis prašome pateikti informaciją apie save ir savo komandą).

Komandos. Šiemet komandą gali sudaryti nuo 3 iki 5 asmenų.

Lygos. Komisija komandas suskirstys į dvi skirtingas lygas: A (daugiau rūšių pažįstančiųjų) ir B (mažiau rūšių pažįstančiųjų). Kokiais kriterijais remiantis komandos bus priskirtos vienai ar kitai lygai, sužinosite per patį renginį.

Nakvynė. Savo palapinėse – nemokama. Kaimo turizmo sodyboje –  3 EUR už naktį. Skubėkite registruotis, vietų skaičius ribotas (Tik pirmiesiems užsiregistravusiems pakaks vietų toje pačioje kaimo turizmo sodyboje. Nespėjusiems pasiūlysime kitų alternatyvų, tačiau jos nebus tokios patogios).

Maitinimas. Penktadienį ir šeštadienį vakare vaišina organizatoriai, visu kitu maistu pasirūpinkite patys.

Iki pasimatymo jau penktajame „Rūšių ralyje“!

Veisiejų regioninio parko direkcijos informacija

Taip pat skaitykite...